REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy kombinezon w ofercie Profix

Profix wprowadził do sprzedaży nowy kombinezon lakierniczy. Zapewnia on wygodną, komfortową pracę w warsztacie lakierniczym.

kombinezon Profix

Fot. arch. Multichem

Kombinezon jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału oraz wyposażony w siatkowy filtr pozwalający na cyrkulację powietrza, co ogranicza pocenie się. Ściągacze przy nadgarstkach dodatkowo ułatwiają pracę. W nakolannikach znajdują się kieszenie na wkładki nakolennikowe.

Dzięki odpowiedniej powłoce tkanina nie elektryzuje się. Jest to strój wielokrotnego użytku, dostępny w rozmiarach M, L, XL, XXL. Sprzedaż na stronie sklepu Profix, stali klienci mogą natomiast liczyć na kombinezon w formie upominku.

Źródło: Multichem

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA