REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Surowce do produkcji farb  >  D&R Dispersions and Resins

D&R Dispersions and Resins

ul. Duninowska 9
87-800 Włocławek

tel. +48 54 41 14 522
tel. +48 54 41 14 478
tel. +48 54 41 14 239

Chcę kupić...

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem naszych żywic napisz do nas wiadomość lub zadzwoń na numer +48 54 41 14 522

captcha

Mam pytanie techniczne...

Chciałbyś zadać pytanie techniczne? Skontaktuj się z naszym laboratorium +48 54 41 14 320.

captcha

Inne pytania

Masz inne pytanie? Napisz do nas!

captcha

D&R Dispersions and Resins Sp. z o.o. to producent surowców chemicznych najwyższej jakości. Specjalizacja firmy to produkcja wysokiej jakości żywic alkidowych stosowanych do produkcji farb na drewno i metal. Drugi filar produkcji to dyspersje wodne – kopolimery monomerów akrylowych, styrenu oraz octanu winylu. Produkcję rozpoczęliśmy na początku 2011 roku.

Obecnie nasza oferta to trzy duże grupy produktów:

* żywice akrylowe Akrysolv®,
* żywice alkidowe Alkid® i Imperac®,
* dyspersje wodne Akryvil®.

Żywice Akrysolv® stosowane są przede wszystkim do produkcji dwuskładnikowych farb poliuretanowych – które w stosunku do konwencjonalnych alkidów wyróżnia lepsza odporność i walory dekoracyjne – oraz jednoskładnikowych farb i emalii rozpuszczalnikowych. Produkty alkidowe Alkid® i Imperac®, których recepturę można łatwo optymalizować pod kątem własności użytkowych i ceny, pozostają wciąż najpopularniejszymi żywicami w zastosowaniach przemysłowych. Dyspersje wodne Akryvil® są natomiast wykorzystywane m.in. jako baza dekoracyjnych farb dyspersyjnych (wewnętrznych i zewnętrznych), produktów do ochrony drewna, mas tynkarskich i materiałów gruntujących. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza na porowatych podłożach.

Dzięki najwyższej jakości naszych produktów i przemyślanej strategii nasza firma dynamicznie rozwija się na rynku polskim i europejskim. W planach mamy szereg nowych inwestycji, które pozwolą nam jeszcze lepiej spełnić potrzeby klientów.

Artykuły

D&R Dispersions and Resins aktualizuje politykę jakości

D&R Dispersions and Resins aktualizuje politykę jakości (News)

Firma D&R Dispersions and Resins zaktualizowała swoją Politykę Jakości, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Zarządzania Środowiskowego. Jest to związane z wdrożeniem nowej normy PN-ISO 45001:2018.
D&R Dispersions and Resins Europejską Firmą Fair Play

D&R Dispersions and Resins Europejską Firmą Fair Play (News)

Firma D&R Dispersions and Resins została wyróżniona certyfikatem Europejska Firma Fair Play 2021. Tytuł przyznawany jest przez międzynarodową kapitułę programu CIRF.
D&R Dispersions and Resins partnerem Hexion

D&R Dispersions and Resins partnerem Hexion (News)

Polska firma D&R Dispersions and Resins nawiązała współpracę ze spółką Hexion z amerykańskiego Ohio. Celem jest komercyjna produkcja innowacyjnego polimeru silanowego VeoVa™. Będzie to pierwsza produkowana na skalę komercyjną żywica bazująca na opracowanej przez Hexion unikatowej technologii.
D&R Dispersions and Resins pomaga w walce z pandemią

D&R Dispersions and Resins pomaga w walce z pandemią (News)

W czasach pandemii wiele firm zaangażowało się w pomoc placówkom zdrowia, w których leczeni są chorzy na COVID-19. Do tego grona dołączył polski producent D&R Dispersions and Resins.
Keyser & Mackay partnerem D&R Dispersions and Resins

Keyser & Mackay partnerem D&R Dispersions and Resins (News)

Polska firma D&R Dispersions and Resins oraz europejski dystrybutor Keyser & Mackay nawiązali współpracę. Dzięki niej produkty polskiego wytwórcy trafią do szerszego grona klientów.
D&R realizuje przełomowy projekt technologiczny

D&R realizuje przełomowy projekt technologiczny (News)

Firma D&R Dispersions and Resins realizuje nowy projekt w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Dotyczy on nowej technologii produkcji dyspersji polimerowej o podwyższonej elastyczności.
D&R z nominacją do Polskiej Nagrody Jakości 2019

D&R z nominacją do Polskiej Nagrody Jakości 2019 (News)

Firma D&R Dispersions and Resins została nominowana do Polskiej Nagrody Jakości 2019. Doceniono zarówno wysoką jakość dostarczanych przez nią produktów, jak i organizację i zarządzanie przedsiębiorstwem.
Nowa strona Dispersions & Resins

Nowa strona Dispersions & Resins (News)

Firma D&R Dispersions & Resins ma nową stronę internetową. Nowy, intuicyjny serwis dostępny jest w czterech językach.
D&R Dispersions and Resins z certyfikatami ISO

D&R Dispersions and Resins z certyfikatami ISO (News)

Producent surowców chemicznych D&R Dispersions and Resins otrzymał trzy międzynarodowe certyfikaty ISO. Są one potwierdzeniem, że firma dba o standardy zarządzania jakością, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska.
D&R Dispersions and Resins z tytułem Gepard Biznesu

D&R Dispersions and Resins z tytułem Gepard Biznesu (News)

Firma D&R Dispersions and Resins otrzymała nagrodę w plebiscycie Gepardy Biznesu 2014, trafiając tym samym do grona najszybciej rozwijających się producentów środków chemicznych w Polsce.
 REKLAMA