a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbD&R Dispersions and Resins
D&R Dispersions and Resins

ul. Duninowska 9
87-800 Włocławek

tel. +48 54 41 14 522
tel. +48 54 41 14 478
tel. +48 54 41 14 239

biuro@d-resins.com

D&R Dispersions and Resins

D&R Dispersions and Resins Sp. z o.o. to producent surowców chemicznych najwyższej jakości. Specjalizacja firmy to produkcja wysokiej jakości żywic alkidowych stosowanych do produkcji farb na drewno i metal. Drugi filar produkcji to dyspersje wodne – kopolimery monomerów akrylowych, styrenu oraz octanu winylu. Produkcję rozpoczęliśmy na początku 2011 roku.

Obecnie nasza oferta to trzy duże grupy produktów:

* żywice akrylowe Akrysolv®,
* żywice alkidowe Alkid® i Imperac®,
* dyspersje wodne Akryvil®.

Żywice Akrysolv® stosowane są przede wszystkim do produkcji dwuskładnikowych farb poliuretanowych – które w stosunku do konwencjonalnych alkidów wyróżnia lepsza odporność i walory dekoracyjne – oraz jednoskładnikowych farb i emalii rozpuszczalnikowych. Produkty alkidowe Alkid® i Imperac®, których recepturę można łatwo optymalizować pod kątem własności użytkowych i ceny, pozostają wciąż najpopularniejszymi żywicami w zastosowaniach przemysłowych. Dyspersje wodne Akryvil® są natomiast wykorzystywane m.in. jako baza dekoracyjnych farb dyspersyjnych (wewnętrznych i zewnętrznych), produktów do ochrony drewna, mas tynkarskich i materiałów gruntujących. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza na porowatych podłożach.

Dzięki najwyższej jakości naszych produktów i przemyślanej strategii nasza firma dynamicznie rozwija się na rynku polskim i europejskim. W planach mamy szereg nowych inwestycji, które pozwolą nam jeszcze lepiej spełnić potrzeby klientów.

Artykuły