REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

D&R Dispersions and Resins z certyfikatami ISO

Producent surowców chemicznych D&R Dispersions and Resins otrzymał trzy międzynarodowe certyfikaty ISO. Są one potwierdzeniem, że firma dba o standardy zarządzania jakością, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska.

dispersions-and-resins-factory-poland-2 Firmie D&R przyznano trzy certyfikaty: BH OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004. Potwierdzają one zgodność z międzynarodowymi normami, opracowanymi przez organizację ISO.

BH OHSAS 18001:2007 to międzynarodowy odpowiednik polskiej normy PN-N 18001:2004. Dotyczy on systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Z kolei ISO 9001:2008 związany jest z systemem zarządzania jakością, a więc stanowi potwierdzenie sprawnej organizacji i zarządzania w firmie. Tematem normy ISO 14001:2004 jest natomiast system zarządzania środowiskiem – optymalizacja procesów pod kątem ochrony środowiska. Jak mówi pan Arkadiusz Kowalczyk, wiceprezes D&R Dispersions and Resins:

Certyfikaty, które otrzymaliśmy, potwierdzają najwyższe standardy naszej firmy, jeśli chodzi o zarządzanie, ekologię i bezpieczeństwo pracy. To również informacja dla naszych klientów, że mają do czynienia z firmą, która stawia sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizuje.

iso-14001-coatings-dispersions

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA