REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Keyser & Mackay partnerem D&R Dispersions and Resins

Polska firma D&R Dispersions and Resins oraz europejski dystrybutor Keyser & Mackay nawiązali współpracę. Dzięki niej produkty polskiego wytwórcy trafią do szerszego grona klientów.

Keyser & Mackay D&R Dispersions and Resins

Fot. Aymanejed / pixabay.com

Obecnie Keyser & Mackay rozwija swoją ofertę środków do produkcji farb i lakierów w Niemczech i Francji. Produkty D&R Dispersions and Resins doskonale wpisują się w nowe, projektowane właśnie portfolio.

Nowe produkty D&R na rynku do końca roku

W planach Keyser & Mackay jest wprowadzenie do oferty nowych specjalnych żywic alkidowych, wodnych dyspersji octanu winylu, akrylanu winylu oraz dyspersji styrenowo-akrylowych, a także spoiw akrylowych na bazie rozpuszczalników.

Wyroby D&R Dispersions and Resins wpisują się w projektowaną ofertę dystrybutora. Obecnie polska firma inwestuje w rozwój nowych produktów, takich jak dyspersje silikonowo-akrylanowe, które mają zostać wprowadzone na rynek do końca tego roku.

Sieć sprzedaży w sercu Europy

Keyser & Mackay to dystrybutor specjalistycznej chemii i sprzętu, dysponujący rozbudowaną siecią sprzedaży w sercu Europy. Firma zatrudnia 100 pracowników i posiada biura w siedmiu europejskich krajach, w tym w Polsce.

D&R Dispersions and Resins jest producentem wysokiej jakości surowców chemicznych. Specjalizuje się między innymi w żywicach alkidowych do produkcji farb na drewno i metal. Firma z siedzibą we Włocławku działa na rynku od 2011 roku.

Źródło: european-coatings.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA