a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKeyser & Mackay partnerem D&R Dispersions and Resins

Keyser & Mackay partnerem D&R Dispersions and Resins

Polska firma D&R Dispersions and Resins oraz europejski dystrybutor Keyser & Mackay nawiązali współpracę. Dzięki niej produkty polskiego wytwórcy trafią do szerszego grona klientów.

Keyser & Mackay D&R Dispersions and Resins

Fot. Aymanejed / pixabay.com

Obecnie Keyser & Mackay rozwija swoją ofertę środków do produkcji farb i lakierów w Niemczech i Francji. Produkty D&R Dispersions and Resins doskonale wpisują się w nowe, projektowane właśnie portfolio.

Nowe produkty D&R na rynku do końca roku

W planach Keyser & Mackay jest wprowadzenie do oferty nowych specjalnych żywic alkidowych, wodnych dyspersji octanu winylu, akrylanu winylu oraz dyspersji styrenowo-akrylowych, a także spoiw akrylowych na bazie rozpuszczalników.

Wyroby D&R Dispersions and Resins wpisują się w projektowaną ofertę dystrybutora. Obecnie polska firma inwestuje w rozwój nowych produktów, takich jak dyspersje silikonowo-akrylanowe, które mają zostać wprowadzone na rynek do końca tego roku.

Sieć sprzedaży w sercu Europy

Keyser & Mackay to dystrybutor specjalistycznej chemii i sprzętu, dysponujący rozbudowaną siecią sprzedaży w sercu Europy. Firma zatrudnia 100 pracowników i posiada biura w siedmiu europejskich krajach, w tym w Polsce.

D&R Dispersions and Resins jest producentem wysokiej jakości surowców chemicznych. Specjalizuje się między innymi w żywicach alkidowych do produkcji farb na drewno i metal. Firma z siedzibą we Włocławku działa na rynku od 2011 roku.

Źródło: european-coatings.com

Dowiedz się więcej o firmie