REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa, mobilna strona internetowa Sika Poland

Sika zaprezentowała swoją odświeżoną stronę internetową. Nowy, mobilny serwis jest bardziej funkcjonalny i zachęca do kontaktu z firmą.

strona internetowa SikaDzięki nowoczesnej szacie graficznej polska strona Sika jest przejrzysta, a produkty i usługi – zaprezentowane w jasny, usystematyzowany sposób. Strona dostępna jest również w wersji mobilnej.

Wyszukiwarka pomaga znaleźć to, czego szukamy, a do tego zapamiętuje najczęściej wyszukiwane frazy czy produkty. Już na stronie startowej oprócz wyszukiwarki znajdują się elementy ułatwiające kontakt z firmą – formularz kontaktowy, informacja o punktach dystrybucyjnych i kontakt do regionalnego doradcy Sika.

Zapraszamy do wizyty na nowej stronie i wypróbowania jej funkcjonalności.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA