a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweD&R Dispersions and Resins Europejską Firmą Fair Play

D&R Dispersions and Resins Europejską Firmą Fair Play

Firma D&R Dispersions and Resins została wyróżniona certyfikatem Europejska Firma Fair Play 2021. Tytuł przyznawany jest przez międzynarodową kapitułę programu CIRF.

D&R Dispersions and Resins EFFP 2021 CIRF

Fot. arch. CIRF

Przyznanie certyfikatu poprzedziła kontrola produktów finalnych i jakości świadczonych usług za rok 2020. Na jej podstawie określono wskaźnik wiarygodności i rzetelności Międzynarodowego Centrum Certyfikacji ICC&S dla firmy D&R Dispersions and Resins. Wyniósł on ponad 98%.

Co najmniej 90% zadowolonych klientów

Eksperci ocenili, że producent spełnił wymagania, a jego polityka biznesowa była ukierunkowana na strategię wzrostu Unii Europejskiej zgodnie z programem „EUROPA 2020”. Firmy, które mogą się poszczycić tytułem EFFP, posiadają co najmniej 90% zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych.

Audyt, na podstawie którego przyznawany jest certyfikat, jest przeprowadzany bezpośrednio przez ICC&Software L.L.C. z Nowego Jorku wraz z EGC – Europejską Grupą Certyfikującą.

Cele zgodne z polityką Unii Europejskiej

Certyfikat przyznany właśnie producentowi z Włocławka służy wyróżnieniu polskich firm inwestujących w kapitał ludzki i działania CSR. To cele zgodne z kierunkami polityki Unii Europejskiej.

D&R Dispersions and Resins certyfikat EFFP 2021 CIRF

Fot. arch. D&R Dispersions and Resins

Źródło: D&R Dispersions and Resins, CIRF

Dowiedz się więcej o firmie