REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

D&R Dispersions and Resins Europejską Firmą Fair Play

Firma D&R Dispersions and Resins została wyróżniona certyfikatem Europejska Firma Fair Play 2021. Tytuł przyznawany jest przez międzynarodową kapitułę programu CIRF.

D&R Dispersions and Resins EFFP 2021 CIRF

Fot. arch. CIRF

Przyznanie certyfikatu poprzedziła kontrola produktów finalnych i jakości świadczonych usług za rok 2020. Na jej podstawie określono wskaźnik wiarygodności i rzetelności Międzynarodowego Centrum Certyfikacji ICC&S dla firmy D&R Dispersions and Resins. Wyniósł on ponad 98%.

Co najmniej 90% zadowolonych klientów

Eksperci ocenili, że producent spełnił wymagania, a jego polityka biznesowa była ukierunkowana na strategię wzrostu Unii Europejskiej zgodnie z programem „EUROPA 2020”. Firmy, które mogą się poszczycić tytułem EFFP, posiadają co najmniej 90% zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych.

Audyt, na podstawie którego przyznawany jest certyfikat, jest przeprowadzany bezpośrednio przez ICC&Software L.L.C. z Nowego Jorku wraz z EGC – Europejską Grupą Certyfikującą.

Cele zgodne z polityką Unii Europejskiej

Certyfikat przyznany właśnie producentowi z Włocławka służy wyróżnieniu polskich firm inwestujących w kapitał ludzki i działania CSR. To cele zgodne z kierunkami polityki Unii Europejskiej.

D&R Dispersions and Resins certyfikat EFFP 2021 CIRF

Fot. arch. D&R Dispersions and Resins

Źródło: D&R Dispersions and Resins, CIRF

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA