REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa PCC wraca z akcją #płyndlapracownika

Grupa PCC wznowiła akcję #płyndlapracownika. W wyznaczonych dniach pracownicy firmy mogą odebrać zestaw płynów dezynfekujących, przydatnych w walce z COVID-19.

Grupa PCC COVID-19 #płyndlapracownika

Fot. Alexandra Koch / pixabay.com

W określonych dniach na każdego z pracowników zatrudnionych w spółkach na terenie Parku Przemysłowego PCC w Brzegu Dolnym czekał zestaw płynów ROKO® PROFESSIONAL ANTI-VIRUS+ z wygodnymi aplikatorami.

Wsparcie w trudnym okresie

Pierwsza odsłona akcji odbyła się w dniach 23 i 24 października 2020, druga trwała od 27 października do 3 listopada. Jak czytamy na stronie producenta:

Dzięki tej akcji staramy się okazać naszym pracownikom wsparcie w trudnym okresie pandemii. W ten sposób również przypominamy o konieczności częstej dezynfekcji rąk i o ścisłym zachowaniu innych, obowiązujących zasad profilaktyki przeciw COVID-19.

Zestaw płynów przysługiwał także osobom pracującym zdalnie lub przebywającym na kwarantannie – wystarczyło przesłać zgłoszenie z prośbą o możliwość odbioru w dogodnym terminie.

Prawie 1,5 tys. pracowników

Grupa PCC zatrudnia w sumie blisko 3500 pracowników w swoich 41 lokalizacjach w 18 krajach świata. Zajmujący ok. 300 hektarów zakład PCC Rokita w Brzegu Dolnym jest jednym z jej największych ośrodków. W Grupie Kapitałowiej PCC Rokita pracuje ponad 1400 osób.

Źródło: PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA