a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweGrupa PCC wraca z akcją #płyndlapracownika

Grupa PCC wraca z akcją #płyndlapracownika

Grupa PCC wznowiła akcję #płyndlapracownika. W wyznaczonych dniach pracownicy firmy mogą odebrać zestaw płynów dezynfekujących, przydatnych w walce z COVID-19.

Grupa PCC COVID-19 #płyndlapracownika

Fot. Alexandra Koch / pixabay.com

W określonych dniach na każdego z pracowników zatrudnionych w spółkach na terenie Parku Przemysłowego PCC w Brzegu Dolnym czekał zestaw płynów ROKO® PROFESSIONAL ANTI-VIRUS+ z wygodnymi aplikatorami.

Wsparcie w trudnym okresie

Pierwsza odsłona akcji odbyła się w dniach 23 i 24 października 2020, druga trwała od 27 października do 3 listopada. Jak czytamy na stronie producenta:

Dzięki tej akcji staramy się okazać naszym pracownikom wsparcie w trudnym okresie pandemii. W ten sposób również przypominamy o konieczności częstej dezynfekcji rąk i o ścisłym zachowaniu innych, obowiązujących zasad profilaktyki przeciw COVID-19.

Zestaw płynów przysługiwał także osobom pracującym zdalnie lub przebywającym na kwarantannie – wystarczyło przesłać zgłoszenie z prośbą o możliwość odbioru w dogodnym terminie.

Prawie 1,5 tys. pracowników

Grupa PCC zatrudnia w sumie blisko 3500 pracowników w swoich 41 lokalizacjach w 18 krajach świata. Zajmujący ok. 300 hektarów zakład PCC Rokita w Brzegu Dolnym jest jednym z jej największych ośrodków. W Grupie Kapitałowiej PCC Rokita pracuje ponad 1400 osób.

Źródło: PCC

Dowiedz się więcej o firmie