a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneNowa strona internetowa laboratorium Spektrochem

Nowa strona internetowa laboratorium Spektrochem

Strona internetowa laboratorium badawczego farb i lakierów Spektrochem przeszła lifting treści i od 19 października jest dostępna w zaktualizowanej formie. Znajdują się na niej pełne informacje dotyczące oferty laboratorium, zarówno w zakresie wsparcia projektów R&D w przemyśle farb architektonicznych, testów nowych surowców, benchmarkingu, jak i testów farb i powłok zgodnie z międzynarodowymi normami.

strona internetowa laboratorium SpektrochemCałkowicie nowe menu zyskała zakładka TESTY, w której znajduje się oferta wykonywanych przez laboratorium testów laboratoryjnych farb w postaci ciekłej, procesów schnięcia i formowania powłok, właściwości wytrzymałościowych czy odporności na działanie czynników atmosferycznych. Jak mówi Artur Pałasz, dyrektor R&D laboratorium:

Lifting treści strony internetowej był konieczny z powodu komunikowania się z klientami za pośrednictwem wielu platform internetowych. Bezpośredni dostęp do aktualnej oferty pomaga naszym obecnym i przyszłym klientom wyszukać interesujące ich badania oraz znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące aktualnej oferty.

Strona jest dostępna pod adresem www.spektrochem.pl w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej. W listopadzie zostaną dodatkowo uzupełnione działy związane z testami surowców: środków pomocniczych, dyspersji polimerów, pigmentów i wypełniaczy oraz biocydów i testów mikrobiologicznych – jako nowa pozycja w ofercie laboratorium.

Spektrochem to laboratorium badawcze specjalizujące się we wspieraniu projektów R&D sektora farb architektonicznych przez testy prowadzone na różnych formulacjach farb, szczególnie ze standardami ASTM International, które uzupełniają niedobory standardów ISO. Laboratorium Spektrochem jest członkiem ASTM International USA – jednej z największych instytucji opracowujących normy na świecie, w której bierze czynny udział w opracowywaniu norm na poziomie światowym.

Jako ekspert formulacji farb architektonicznych laboratorium oferuje testy dla producentów farb oraz surowców z różnych krajów, sprawdzające w jakich dawkach i układach zachowują się najlepiej zarówno nowe środki pomocnicze, dyspersje polimerowe, pigmenty czy wypełniacze, jak również te już dostępne na rynkach w różnych częściach globu.

Źródło: Spektrochem