REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona internetowa laboratorium Spektrochem

Strona internetowa laboratorium badawczego farb i lakierów Spektrochem przeszła lifting treści i od 19 października jest dostępna w zaktualizowanej formie. Znajdują się na niej pełne informacje dotyczące oferty laboratorium, zarówno w zakresie wsparcia projektów R&D w przemyśle farb architektonicznych, testów nowych surowców, benchmarkingu, jak i testów farb i powłok zgodnie z międzynarodowymi normami.

strona internetowa laboratorium SpektrochemCałkowicie nowe menu zyskała zakładka TESTY, w której znajduje się oferta wykonywanych przez laboratorium testów laboratoryjnych farb w postaci ciekłej, procesów schnięcia i formowania powłok, właściwości wytrzymałościowych czy odporności na działanie czynników atmosferycznych. Jak mówi Artur Pałasz, dyrektor R&D laboratorium:

Lifting treści strony internetowej był konieczny z powodu komunikowania się z klientami za pośrednictwem wielu platform internetowych. Bezpośredni dostęp do aktualnej oferty pomaga naszym obecnym i przyszłym klientom wyszukać interesujące ich badania oraz znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące aktualnej oferty.

Strona jest dostępna pod adresem www.spektrochem.pl w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej. W listopadzie zostaną dodatkowo uzupełnione działy związane z testami surowców: środków pomocniczych, dyspersji polimerów, pigmentów i wypełniaczy oraz biocydów i testów mikrobiologicznych – jako nowa pozycja w ofercie laboratorium.

Spektrochem to laboratorium badawcze specjalizujące się we wspieraniu projektów R&D sektora farb architektonicznych przez testy prowadzone na różnych formulacjach farb, szczególnie ze standardami ASTM International, które uzupełniają niedobory standardów ISO. Laboratorium Spektrochem jest członkiem ASTM International USA – jednej z największych instytucji opracowujących normy na świecie, w której bierze czynny udział w opracowywaniu norm na poziomie światowym.

Jako ekspert formulacji farb architektonicznych laboratorium oferuje testy dla producentów farb oraz surowców z różnych krajów, sprawdzające w jakich dawkach i układach zachowują się najlepiej zarówno nowe środki pomocnicze, dyspersje polimerowe, pigmenty czy wypełniacze, jak również te już dostępne na rynkach w różnych częściach globu.

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA