REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona Dispersions & Resins

Firma D&R Dispersions & Resins ma nową stronę internetową. Nowy, intuicyjny serwis dostępny jest w czterech językach.

nowa strona Resins & DispersionsNa stronie znaleźć można informacje o firmie D&R – jej celach, także związanych z ekologią i zrównoważonym rozwojem, historii, wyróżnieniach oraz partnerach – a także o jej ofercie produktowej. Wyroby firmy zgrupowane są w trzy kategorie: żywice alkidowe, akrylowe oraz dyspersje wodne.

Prócz tego w nowym serwisie znajduje się dział Kariera, gdzie można aplikować o pracę w firmie, oraz Wiadomości, gdzie ukazują się aktualności z życia firmy. Nowa strona internetowa jest atrakcyjna wizualnie, a do tego intuicyjna w obsłudze. Tekst dostępny jest w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Zapraszamy do odwiedzenia nowej witryny www Dispersions & Resins.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA