REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

D&R Dispersions and Resins z tytułem Gepard Biznesu

Firma D&R Dispersions and Resins otrzymała nagrodę w plebiscycie Gepardy Biznesu 2014, trafiając tym samym do grona najszybciej rozwijających się producentów środków chemicznych w Polsce.

Gepard Biznesu

Statuetka Gepard Biznesu. Fot. gepardybiznesu.pl

Konkurs Gepardy Biznesu organizowany jest przez Instytut Nowoczesnego Biznesu od roku 2006. Jego celem jest wyróżnienie polskich przedsiębiorstw, które notują najbardziej dynamiczny wzrost.

Na tytuł Geparda Biznesu przemysłu chemicznego zasłużyły firmy, które w okresie marzec 2012 – marzec 2014 zwiększyły swoją wartość rynkową o ponad 10%. Oszacowań dokonała Wywiadownia Handlowa InfoCredit według metodologii Instytutu Nowoczesnego Biznesu.

Sporządzono listę 260 firm spełniających powyższe kryterium. Wśród nich znalazł się również producent żywic i dyspersji D&R Dispersions and Resins z Włocławka. Serdecznie gratulujemy!

Źródło: D&R Dispersions and Resins, businessnow.pl, gepardybiznesu.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA