REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Alcea otwiera oddział w Kazachstanie

Włoski producent farb i lakierów Alcea uruchomił nowy oddział biznesowy w Azji. Jest to ośrodek w Ałmaty w Kazachstanie, otwarty przy okazji przygotowań do targów Expo 2017.

Alcea Kazachstan

Fot. arch. Alcea

Ałmaty to obecnie ważne centrum biznesowe, miasto położone od wieków przy ważnych szlakach handlowych, m.in. słynnym jedwabnym szlaku łączącym Europę i Azję. Przez Ałmaty wiedzie droga do Uzbekistanu i Turkmenistanu, krajów wielu możliwości, bogatych w surowce.

Z okazji targów Expo 2017 w Astanie, które potrwają od czerwca do września tego roku, w Kazachstanie zrealizowanych ma być ok. 60 projektów biznesowo-przemysłowych z udziałem zagranicznych inwestorów. Na fali tych przemian otwarty został również nowy oddział firmy Alcea, która kontynuuje swoją ekspansję w rejonie Azji Środkowej.

Źródło: Alcea

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA