a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneDrugi numer biuletynu PZPFiK – już dostępny!

Drugi numer biuletynu PZPFiK – już dostępny!

Ukazał się już drugi numer biuletynu Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów! Związek podsumowuje w nim miniony rok w branży i swoją dotychczasową działalność, a także przewiduje, co czeka nas w najbliższej przyszłości.

biuletyn PZPFiKPo pierwszym, inauguracyjnym numerze biuletynu przyszedł czas na odsłonę drugą. Dzięki uwzględnieniu sugestii czytelników jest ona jeszcze bardziej interesująca i przejrzysta.

W numerze mowa o wydarzeniach minionego roku, w tym m.in. o spektakularnej interwencji PZPFiK, która ocaliła producentów farb od ogromnych kosztów, które musieliby ponieść po wprowadzeniu w życie pierwszej wersji rozporządzenia do ustawy Prawo energetyczne. Był to pierwszy przypadek, kiedy Związek zdecydowanie wystąpił wobec rządu w interesie swoich członków – i odniósł sukces.

Prócz tego zainteresowani znajdą w numerze podsumowanie obecnej sytuacji na rynku budowlanym oraz prognozy na najbliższe miesiące. Eksperci biorą pod lupę branżę i przewidują, jak będzie się ona rozwijała w przyszłości. Na łamach magazynu kilka słów do czytelników kierują również odchodzący dyrektor PZPFiK Janusz Naglik oraz zajmujący jego miejsce Henryk Wąsik. Wreszcie – nie zabraknie informacji o najnowszych odkryciach polskich naukowców oraz przydatnego kalendarium branżowych wydarzeń na pierwszy kwartał 2017.

Biuletyn powstaje we współpracy z redakcją portalu Rynekfarb.pl. Dostępny bezpłatnie, dystrybuowany jest w formie papierowej wśród członków i sympatyków PZPFiK. W postaci cyfrowej będzie go można wkrótce pobrać ze strony Związku.