REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Drugi numer biuletynu PZPFiK – już dostępny!

Ukazał się już drugi numer biuletynu Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów! Związek podsumowuje w nim miniony rok w branży i swoją dotychczasową działalność, a także przewiduje, co czeka nas w najbliższej przyszłości.

biuletyn PZPFiKPo pierwszym, inauguracyjnym numerze biuletynu przyszedł czas na odsłonę drugą. Dzięki uwzględnieniu sugestii czytelników jest ona jeszcze bardziej interesująca i przejrzysta.

W numerze mowa o wydarzeniach minionego roku, w tym m.in. o spektakularnej interwencji PZPFiK, która ocaliła producentów farb od ogromnych kosztów, które musieliby ponieść po wprowadzeniu w życie pierwszej wersji rozporządzenia do ustawy Prawo energetyczne. Był to pierwszy przypadek, kiedy Związek zdecydowanie wystąpił wobec rządu w interesie swoich członków – i odniósł sukces.

Prócz tego zainteresowani znajdą w numerze podsumowanie obecnej sytuacji na rynku budowlanym oraz prognozy na najbliższe miesiące. Eksperci biorą pod lupę branżę i przewidują, jak będzie się ona rozwijała w przyszłości. Na łamach magazynu kilka słów do czytelników kierują również odchodzący dyrektor PZPFiK Janusz Naglik oraz zajmujący jego miejsce Henryk Wąsik. Wreszcie – nie zabraknie informacji o najnowszych odkryciach polskich naukowców oraz przydatnego kalendarium branżowych wydarzeń na pierwszy kwartał 2017.

Biuletyn powstaje we współpracy z redakcją portalu Rynekfarb.pl. Dostępny bezpłatnie, dystrybuowany jest w formie papierowej wśród członków i sympatyków PZPFiK. W postaci cyfrowej będzie go można wkrótce pobrać ze strony Związku.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA