REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Alcea Polska – spotkanie dystrybutorów

19 listopada w Tychach odbyło się coroczne spotkanie dystrybutorów firmy Alcea. Dyskutowano o bieżących sprawach, prezentowano technologiczne nowinki oraz przedstawiono wyniki finansowe za rok 2015.

Siedziba Alcea Polska (arch. Alcea)

Siedziba Alcea Polska (arch. Alcea)

Alcea Polska współpracuje obecnie z ok. 50 dystrybutorami. W trakcie organizowanego co rok spotkania dyskutowane są aktualne zagadnienia i problemy, a partnerzy mają okazję podzielić się swoimi sugestiami na temat produktów i działań biznesowych firmy.

Głównymi tematami tegorocznego spotkania był rozwój sektora firmy zajmującego się produkcją powłok na żelazo oraz nowa linia Alcea Wood. W trakcie zebrania odbyła się również prezentacja nowego oprogramowania kolorymetrycznego TNT NEXT oraz innych nowinek, m.in. portalu dotyczącego kart technicznych produktów.

Na koniec podano wyniki finansowe za rok 2015. Oddziały Polska, Czechy i Słowacja zwiększyły swoje dochody w stosunku do roku 2014 aż o 35%.

Źródło: Alcea

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA