REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby KABE wspólnie z “Niegrzecznymi”

Farby KABE zostały sponsorem projektu „Niegrzeczni”. To plebiscyt wyróżniający pozytywnie zakręcone osobowości, działające m.in. w telewizji, show biznesie, sporcie, kulturze, sztuce i nauce.

Farby Kabe NiegrzeczniDlaczego NIEGRZECZNI? W otaczającej nas przestrzeni publicznej pojawiają się różnorodne plebiscyty i konkursy. Żaden z nich nie obejmuje jednak swoim zakresem tzw. pozytywnie zakręconych, czyli fajnych, ale niepokornych.

NIEGRZECZNI to projekt, w którym wytypowani zostaną i wybrani „Niegrzeczni” czyli pozytywnie zakręceni, którzy na Gali Finałowej w Centrum Konferencyjnym Hotelu Bania dostaną KLAPSY – statuetki w Plebiscycie.

Jednym ze sponsorów tego niecodziennego, a ogromnie pozytywnego wydarzenia została firma Farby KABE Polska, która wspiera ludzi pozytywnie zakręconych.

Ideą Akcji NIEGRZECZNI jest znalezienie i wyróżnienie przypadków „niegrzecznych”, w pozytywnym słowa tego znaczeniu, na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, sportu, kultury, sztuki i nauki).

NIEGRZECZNY – to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse.

Do tej pory nagrody odebrali między innymi: Szymon Majewski, Antek Królikowski, Kacper Ruciński, Zespół MECH, Olaf Deriglasoff, Zespół LipaLi, Mariusz Kałamaga, Kabaret Paranienormalni, Igor Kwiatkowski i wielu innych pozytywnych ludzi.

Źródło: Farby KABE

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA