a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneFarby KABE wspólnie z “Niegrzecznymi”

Farby KABE wspólnie z “Niegrzecznymi”

Farby KABE zostały sponsorem projektu „Niegrzeczni”. To plebiscyt wyróżniający pozytywnie zakręcone osobowości, działające m.in. w telewizji, show biznesie, sporcie, kulturze, sztuce i nauce.

Farby Kabe NiegrzeczniDlaczego NIEGRZECZNI? W otaczającej nas przestrzeni publicznej pojawiają się różnorodne plebiscyty i konkursy. Żaden z nich nie obejmuje jednak swoim zakresem tzw. pozytywnie zakręconych, czyli fajnych, ale niepokornych.

NIEGRZECZNI to projekt, w którym wytypowani zostaną i wybrani „Niegrzeczni” czyli pozytywnie zakręceni, którzy na Gali Finałowej w Centrum Konferencyjnym Hotelu Bania dostaną KLAPSY – statuetki w Plebiscycie.

Jednym ze sponsorów tego niecodziennego, a ogromnie pozytywnego wydarzenia została firma Farby KABE Polska, która wspiera ludzi pozytywnie zakręconych.

Ideą Akcji NIEGRZECZNI jest znalezienie i wyróżnienie przypadków „niegrzecznych”, w pozytywnym słowa tego znaczeniu, na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, sportu, kultury, sztuki i nauki).

NIEGRZECZNY – to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse.

Do tej pory nagrody odebrali między innymi: Szymon Majewski, Antek Królikowski, Kacper Ruciński, Zespół MECH, Olaf Deriglasoff, Zespół LipaLi, Mariusz Kałamaga, Kabaret Paranienormalni, Igor Kwiatkowski i wielu innych pozytywnych ludzi.

Źródło: Farby KABE

Dowiedz się więcej o firmie