REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chinacoat 2020 także wirtualnie

Po raz pierwszy w targach Chinacoat będzie można wziąć udział także wirtualnie. Targi odbędą się w dniach 8-10 grudnia zarówno na żywo, w Kantonie w Chinach, jak i w sieci.

Chinacoat 2020 wirtualnie

Fot. Pexels / pixabay.com

Organizatorzy targów Chinacoat postanowili uruchomić w tym roku wirtualną edycję wydarzenia i zaoferować wystawcom i gościom zupełnie nowe, hybrydowe doświadczenie.

Hale 3D, webinaria i streamingi

Co czeka na gości, biorących udział w Chinacoat zdalnie? Hale i stoiska 3D, e-wizytówki, gabloty wystawiennicze, profile film, chat na żywo, informacje dostępne do pobrania, streaming wystawców na żywo, webinaria i wiele innych udogodnień.

Oprócz tego dostępna będzie funkcja Business Matching, która pozwoli zlokalizować upatrzonych wystawców i nawiązać z nimi kontakt. Wirtualna edycja Chinacoat będzie dostępna online jeszcze przez 60 dni po zakończeniu targów na miejscu w Kantonie.

Wystawcy liczni mimo pandemii

Pomimo obaw związanych z pandemią COVID-19, organizatorzy Chinacoat poinformowali, że już ponad 600 wystawców z 21 krajów potwierdziło swoją obecność. Zaprezentują oni swoje produkty w trzech strefach wystawienniczych: farb proszkowych, technologii UV/EB, międzynarodowej strefie maszyn, urządzeń i usług, chińskiej strefie maszyn, urządzeń i usług oraz strefie surowców.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA