REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Literacki mural wykonany produktami marki Farby KABE

W Warszawie powstał kolejny mural z wykorzystaniem produktów marki Farby KABE. Jest on zainspirowany twórczością Gabriela Garcíi Márqueza.

literacki mural Farby KABE

Fot. arch. Farby KABE

Inspiracją dla muralu była książka Miłość w czasach zarazy Márqueza i pochodzące z niej zdanie: „Na tym świecie nie ma nic trudniejszego od miłości”.

Malowidło powstało na ścianie szczytowej budynku przy ul. Dąbrowskiego 81 w Warszawie na Mokotowie, gdzie mieści się siedziba fundacji „Kultura nie boli” i Big Book Cafe.

Mural stworzył Mikołaj Rejs, artysta zajmujący się street-artem i edukacją artystyczną, z którym firma Farby KABE od lat realizuje unikatowe projekty.

Źródło: Farby KABE Polska

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA