REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IGP zakłada oddział w Skandynawii

Szwajcarski producent farb proszkowych IGP Pulvertechnik rusza na podbój Skandynawii. Powstał właśnie nowy oddział firmy, IGP Scandinavia AB.

IGP

Mapa koncernu IGP powiększyła się o nowy oddział z siedzibą w szwedzkim Lund. Fot. arch. IGP

Zgodnie ze swoją strategią IGP stara się jak najlepiej kontrolować lokalne rynki i być blisko swoich klientów. Stąd też decyzja o utworzeniu skandynawskiego oddziału firmy z siedzibą w Lund w Szwecji.

Dyrektorem Zarządzającym nowej jednostki ma zostać Jörgen Andreasen, który ma już bogate doświadczenie jeśli chodzi o sprzedaż farb proszkowych na rynku skandynawskim. Wspierać go będzie jeszcze czterech pracowników, którzy wcześniej przez kilka lat pracowali dla IGP w Szwecji i Danii, również znają więc lokalny rynek. Firma liczy, że dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu uda się znacząco zwiększyć udziały w rejonie Europy Północnej.

Źródło: european-coatings.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA