REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jotun Powder School w Konstancinie Łódzkim

Kolejna edycja Jotun Powder School przyciągnęła tłumy. W szkoleniu w dniu 30 maja 2014 w sali Hotelu Kacperski w Konstancinie Łódzkim wzięło udział ponad 30 uczestników z 19 firm.

Jotun Powder School

Fot. arch. Jotun

Ogromne zainteresowanie sprawiło, że sala szkoleniowa w Hotelu Kacperski pękała w szwach. Lakiernicy, kontrolerzy jakości oraz przedstawiciele kadry kierowniczej firm związanych z malowaniem proszkowym wzięli udział w Jotun Powder School, aby dowiedzieć się więcej na temat farb proszkowych i ich aplikacji.

Spotkanie poprowadził Sales Manager Powder, Marcin Santarius. W ramach szkolenia przedstawiono cały szereg zagadnień, od produkcji farb proszkowych poprzez przygotowanie do malowania i dobór kolorów aż po aplikację oraz kontrolę jakości. Informacje zaprezentowano w przystępny sposób, posługując się zdjęciami, materiałami wideo, katalogami oraz próbkami.

W przerwach między prezentacjami uczestnicy mieli okazję wymienić się opiniami oraz porozmawiać z prowadzącym lub z innymi specjalistami Jotun Powder Coatings. Osoby, które wzięły udział w szkoleniu były z niego bardzo zadowolone, a niektórzy pytali już o kolejną edycję wydarzenia.

Następne spotkanie z serii Jotun Powder School odbędzie się wkrótce w innej części Polski. Zachęcamy do śledzenia informacji od firmy Jotun,

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA