REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IGP Pulvertechnik buduje zakład w Polsce

IGP Pulvertechnik, szwajcarski producent farb proszkowych, zainwestuje 13,63 mln € w budowę fabryki w Polsce. Firma zamierza w ten sposób wzmocnić swoją pozycję w Europie Wschodniej.

IGP Pulvertechnik

Fot. Hardcoreraveman / Wikimedia Commons

Dotychczas przez 15 lat firma IGP Pulvertechnik była reprezentowana w Polsce przez swój własny system sprzedażowy. Podjęła jednak decyzję o budowie zakładu produkcyjnego, co sprawi że klienci z Europy Środkowej i Wschodniej będą otrzymywać zamówione produkty szybciej, a dzięki najnowszym technikom produkcyjnym ich jakość będzie wyższa.

Skąd to posunięcie? Rynek wschodnioeuropejski daje dobre perspektywy rozwoju, a w ostatnim czasie firma zaobserwowała w tym regionie wysokie zapotrzebowanie na farby do drewna. Dlatego też szwajcarski wytwórca skupi się przede wszystkim na produktach do podłoży drewnianych.

Zakład ma ruszyć już w pierwszej połowie przyszłego roku. Zgodnie z przewidywaniami producenta zatrudnienie znajdzie w nim około 100 osób.

Źródło: european-coatings.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA