REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

XII Konwent Stolarki VIP


W dniach 25 i 26.02.2016 w Gniewie nad Wisłą odbył się XII Konwent Stolarki VIP. Dla uczestników była to okazja do spotkania ze specjalistami z branży oraz zapoznania się z najnowszymi technologiami z zakresu stolarki.

XII Konwent Stolarki VIP został zorganizowany w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie nad Wisłą. Uczestnicy mogli się zapoznać m.in. z takimi zagadnieniami jak:

 • Wprowadzenie do normy wyrobu drzwi i otwieralnych okien przeciwpożarowych – PN EN 16034:2014 oraz prezentacja wybranych badań dla producentów stolarki okienno-drzwiowej. CTO – Marta Walk.
 • Jaka stolarka jest naprawdę odporna na włamanie? Brytyjskie wymagania przeciwwłamaniowe dla producentów stolarki okienno-drzwiowej PAS 24/2012. LTB – Andrzej Żyła.
 • Jakie zmiany dla producentów wniosła nowa Instrukcja Montażowa ITB? Nowe warunki techniczne montażu okien i drzwi balkonowych. Instytut Techniki Budowlanej – Marzena Jakimowicz.
 • Szkło w budownictwie jednorodzinnym i użyteczności publicznej. Rodzaje szkła, dobór, zastosowanie, montaż, reklamacje i usuwanie drobnych usterek.
 • Systemy roletowe dedykowane na różne rynki europejskie – najlepsze rozwiązania.
 • Okucia antywłamaniowe, czy producenci wykorzystują swoją szansę w Polsce i zagranicą – Addis Tutundzic – gość specjalny z Belgii.
 • Inteligentny dom, czyli zastosowanie automatyki w oknach, drzwiach i bramach garażowych oraz roletach – najnowsze rozwiązania.
 • Energooszczędny Montaż Okna. Rewolucja w montażu okien w murze? Przełomowe rozwiązania. Czy skorzystają na tym producenci?
XII Konwent Stolarki VIP

Fot. Stolarka VIP

Ponadto częścią konwentu był blok praktyczny na specjalnie wybudowanych ściankach, a w ramach niego:

 • Nowe spojrzenie na osadzanie okien i rolety w murze – nowość w branży.
 • Jak bezpiecznie przenosić i pozycjonować ciężkie szyby i okna? Pokaz i prezentacja specjalistycznego sprzętu. Mini żurawie, przyssawki itd., czyli to, co jest niezbędne przy montażu dużych przeszkleń oraz transporcie.
 • Najlepsze komponenty do ciepłego montażu – przegląd i zastosowanie oraz nowości.

Źródło: gutpr.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

 1. Bezpiecznie okna można przenosić za pomocą podnośnika podciśnieniowego VacuMaster Window. W swojej ofercie posiadamy wiele opcji podnośników do przenoszenia okien i szyb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu z naszą firmą na schmalz.pl

  ...
  1 marzec 2016 at 10:30
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA