a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweproszkoweIGP nadaje życiu kolor i uwalnia wyobraźnię

IGP nadaje życiu kolor i uwalnia wyobraźnię

Najwyższy czas, aby na nowo zdefiniować kolory! – przekonuje IGP. Farby proszkowe IGP Powder Coatings nadają powierzchniom charakter i pobudzają je do życia.

Fot. arch. IGP

Z powłokami proszkowymi IGP elewacja nabiera nowego wyrazu, mebel zachwyca w dotyku, a pojazd, urządzenie bądź element konstrukcyjny zyskują unikalny charakter. Wszystkie farby są wyjątkowe, pozwalają uzyskać gładką lustrzaną powierzchnię lub fakturę piasku bądź kamienia, a same kolory są dostępne w wersji połyskującej, uni lub z efektem nakrapianym.

Już nie tylko na metalu

Farby proszkowe firmy IGP Powder Coatings obiecują wiele, a w praktyce dają jeszcze więcej: jakość, żywotność i wytrzymałość. Każda powierzchnia zasługuje na uwagę i staranną obróbkę. Farby proszkowe odporne na działanie warunków atmosferycznych podkreślają wyjątkowość dzieł architektury i zachęcają do odkrywania kryjącego się za nimi życia.

Równie dobrze sprawdzają się w przemyśle – są odporne na zarysowanie, działanie czynników atmosferycznych i chemicznych, mają właściwości antygraffiti, gwarantują łatwe czyszczenie, a także są bardzo elastyczne. Obecnie stosuje się je nie tylko na powierzchniach metalowych, lecz także na materiałach kompozytowych, drewnie i produktach drewnopochodnych.

Życie toczy się w kolorze

W ten sposób farby proszkowe firmy IGP Powder Coatings tworzą nowy świat, w którym kolor zyskuje dodatkowy wymiar i oddziałuje na wszystkie zmysły. Dla planistów, architektów i projektantów oznacza to ogromną swobodę realizowania ich wizji. Życie toczy się w kolorze. W nowym kolorze.

Źródło: IGP

Dowiedz się więcej o firmie