REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IGP nadaje życiu kolor i uwalnia wyobraźnię

Najwyższy czas, aby na nowo zdefiniować kolory! – przekonuje IGP. Farby proszkowe IGP Powder Coatings nadają powierzchniom charakter i pobudzają je do życia.

IGP kolor proszkowe

Fot. arch. IGP

Z powłokami proszkowymi IGP elewacja nabiera nowego wyrazu, mebel zachwyca w dotyku, a pojazd, urządzenie bądź element konstrukcyjny zyskują unikalny charakter. Wszystkie farby są wyjątkowe, pozwalają uzyskać gładką lustrzaną powierzchnię lub fakturę piasku bądź kamienia, a same kolory są dostępne w wersji połyskującej, uni lub z efektem nakrapianym.

Już nie tylko na metalu

Farby proszkowe firmy IGP Powder Coatings obiecują wiele, a w praktyce dają jeszcze więcej: jakość, żywotność i wytrzymałość. Każda powierzchnia zasługuje na uwagę i staranną obróbkę. Farby proszkowe odporne na działanie warunków atmosferycznych podkreślają wyjątkowość dzieł architektury i zachęcają do odkrywania kryjącego się za nimi życia.

Równie dobrze sprawdzają się w przemyśle – są odporne na zarysowanie, działanie czynników atmosferycznych i chemicznych, mają właściwości antygraffiti, gwarantują łatwe czyszczenie, a także są bardzo elastyczne. Obecnie stosuje się je nie tylko na powierzchniach metalowych, lecz także na materiałach kompozytowych, drewnie i produktach drewnopochodnych.

Życie toczy się w kolorze

W ten sposób farby proszkowe firmy IGP Powder Coatings tworzą nowy świat, w którym kolor zyskuje dodatkowy wymiar i oddziałuje na wszystkie zmysły. Dla planistów, architektów i projektantów oznacza to ogromną swobodę realizowania ich wizji. Życie toczy się w kolorze. W nowym kolorze.

Źródło: IGP

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA