REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sonja Schulte – nowe stanowisko w Vincentz Network

Dr Sonja Schulte została nową szefową działu wydawniczego Coatings w Vincentz Network. Na stanowisku zastąpiła Jürgena Nowaka, który kierował działem przez ostatnie 19 lat.

Sonja Schulte Vincentz Network

Fot. geralt / pixabay

Sonja Schulte, z wykształcenia chemiczka, jest związana z Vincentz Network od lat – pełniła różne funkcje w redakcji działu Coatings od roku 2006. Zajmowała m.in. stanowisko redaktorki naczelnej. W połowie roku 2021 odeszła z firmy, na początku kwietnia powróciła jednak, by objąć fotel wiceprezeski oddziału Coatings. Jak mówi:

Branża farb i powłok ma do pokonania wiele wyzwań, zarówno obecnie, jak i w najbliższej przyszłości. Vincentz Network zapewnia jej swoje usługi od ponad 100 lat i ogromnie cieszę się, że mogę towarzyszyć jej i wspierać ją wraz z moim zespołem.

Sonja Schulte

Sonja Schulte. Fot. Vincentz Network

Funkcję redaktorki naczelnej w dziale Coatings pełni natomiast już od listopada 2021 inżynier specjalizująca się w farbach i powłokach, Sabine Bischoff. Wcześniej była redaktorką kongresową w Vincentz Network w dziale Automotive Circle, przed tym zaś naukowo rozwijała m.in. technologie samonaprawy.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA