a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSonja Schulte – nowe stanowisko w Vincentz Network

Sonja Schulte – nowe stanowisko w Vincentz Network

Dr Sonja Schulte została nową szefową działu wydawniczego Coatings w Vincentz Network. Na stanowisku zastąpiła Jürgena Nowaka, który kierował działem przez ostatnie 19 lat.

Fot. geralt / pixabay

Sonja Schulte, z wykształcenia chemiczka, jest związana z Vincentz Network od lat – pełniła różne funkcje w redakcji działu Coatings od roku 2006. Zajmowała m.in. stanowisko redaktorki naczelnej. W połowie roku 2021 odeszła z firmy, na początku kwietnia powróciła jednak, by objąć fotel wiceprezeski oddziału Coatings. Jak mówi:

Branża farb i powłok ma do pokonania wiele wyzwań, zarówno obecnie, jak i w najbliższej przyszłości. Vincentz Network zapewnia jej swoje usługi od ponad 100 lat i ogromnie cieszę się, że mogę towarzyszyć jej i wspierać ją wraz z moim zespołem.

Sonja Schulte

Sonja Schulte. Fot. Vincentz Network

Funkcję redaktorki naczelnej w dziale Coatings pełni natomiast już od listopada 2021 inżynier specjalizująca się w farbach i powłokach, Sabine Bischoff. Wcześniej była redaktorką kongresową w Vincentz Network w dziale Automotive Circle, przed tym zaś naukowo rozwijała m.in. technologie samonaprawy.

Źródło: european-coatings.com