a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowe20. urodziny IGP Pulvertechnik w Polsce

20. urodziny IGP Pulvertechnik w Polsce

2020 to wyjątkowo ważny rok dla IGP Pulvertechnik. Firma obchodzi właśnie okrągłą, 20. rocznicę obecności w Polsce.

IGP Pulvertechnik Polska

Fot. arch. IGP Pulvertechnik

Przez pierwsze 15 lat obecności w Polsce firma IGP reprezentowana była w Polsce przez własny system sprzedażowy. Przełomowym momentem było podjęcie decyzji o budowie zakładu produkcyjnego w Siestrzeni k. Warszawy. Działa on od roku 2017.

Innowacje na dobry początek

Zakład w Polsce skupia się na produktach do drewna. Jak wspomina Łukasz Andrzej Witan, wiceprezes zarządu IGP Pulvertechnik Polska:

IGP Pulvertechnik Polska, jako stuprocentowa spółka zależna IGP Pulvertechnik AG, rozpoczęła swoją działalność 3 lipca 2000 roku. Jej początki wiązały się z wprowadzeniem na polski rynek innowacyjnych rozwiązań – wysokiej jakości systemów farb proszkowych do zastosowań m.in. w architekturze, kolejnictwie, sektorze przemysłowym i na podłożach wrażliwych na ciepło.

Jak podkreśla producent, od początku ważne były dla niego relacje partnerskie, dlatego wielu pracowników zatrudnionych w IGP w początkach istnienia polskiego oddziału wciąż jest związanych z firmą.

Sprawna obsługa klientów w regionie

Obecnie, dzięki działającej fabryce w Polsce, IGP Pulvertechnik sprawnie obsługuje klientów z Europy Środkowej i Wschodniej. Oddział polski stale się rozwija, korzystając z wieloletniego doświadczenia i wiedzy IGP. Gratulujemy rocznicy i życzymy dalszych sukcesów na polskim rynku.

Źródło: IGP

Dowiedz się więcej o firmie