REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

20. urodziny IGP Pulvertechnik w Polsce

2020 to wyjątkowo ważny rok dla IGP Pulvertechnik. Firma obchodzi właśnie okrągłą, 20. rocznicę obecności w Polsce.

IGP Pulvertechnik Polska

Fot. arch. IGP Pulvertechnik

Przez pierwsze 15 lat obecności w Polsce firma IGP reprezentowana była w Polsce przez własny system sprzedażowy. Przełomowym momentem było podjęcie decyzji o budowie zakładu produkcyjnego w Siestrzeni k. Warszawy. Działa on od roku 2017.

Innowacje na dobry początek

Zakład w Polsce skupia się na produktach do drewna. Jak wspomina Łukasz Andrzej Witan, wiceprezes zarządu IGP Pulvertechnik Polska:

IGP Pulvertechnik Polska, jako stuprocentowa spółka zależna IGP Pulvertechnik AG, rozpoczęła swoją działalność 3 lipca 2000 roku. Jej początki wiązały się z wprowadzeniem na polski rynek innowacyjnych rozwiązań – wysokiej jakości systemów farb proszkowych do zastosowań m.in. w architekturze, kolejnictwie, sektorze przemysłowym i na podłożach wrażliwych na ciepło.

Jak podkreśla producent, od początku ważne były dla niego relacje partnerskie, dlatego wielu pracowników zatrudnionych w IGP w początkach istnienia polskiego oddziału wciąż jest związanych z firmą.

Sprawna obsługa klientów w regionie

Obecnie, dzięki działającej fabryce w Polsce, IGP Pulvertechnik sprawnie obsługuje klientów z Europy Środkowej i Wschodniej. Oddział polski stale się rozwija, korzystając z wieloletniego doświadczenia i wiedzy IGP. Gratulujemy rocznicy i życzymy dalszych sukcesów na polskim rynku.

Źródło: IGP

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA