REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

EC Show Conference – ostatnie dni call for papers

Jeszcze tylko do środy można zgłaszać swoje referaty do wygłoszenia na najbliższej edycji European Coatings Show Conference. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września.

European Coatings Show Conference

Fot. arch. European Coatings

Zgodnie z planem European Coatings Show Conference 2021 odbędzie się w tradycyjnej formie. Konferencja będzie miała miejsce w dniach 22-23 marca 2021 w Norymberdze.

Za najlepszy referat – statuetka i 2000 €

By konferencja była udana i bezpieczna dla wszystkich, wprowadzone zostaną specjalne środki ostrożności związane z koronawirusem. Organizatorzy zamierzają położyć nacisk na dystans społeczny, wentylację oraz ścisłą współpracę z autorytetami w dziedzinie zdrowia i bezpieczeństwa.

Eksperci w dziedzinie farb i powłok są zapraszani do zgłaszania swoich referatów – jeszcze do 30 września. Zgłoszenia można dokonać łatwo za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia. Warto, ponieważ najlepszy referat otrzyma prestiżową nagrodę European Coatings Show Award i 2000 €.

Największa konferencja w Europie

European Coatings Show Conference to obecnie największa europejska konferencja poświęcona farbom i powłokom. W roku 2019 wzięło w niej udział ponad 800 specjalistów z 50 krajów.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA