REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel rozpoczął budowę nowego zakładu w Chinach

Hempel ruszył z budową nowej fabryki w Chinach. Zakład w Zhangjiagang będzie produkował rocznie 200 000 ton farb.

Hempel fabryka Chiny

Fot. arch. Hempel

Nowy zakład produkcyjny będzie największą fabryką firmy Hempel w tym regionie i zastąpi działający obecnie zakład w Kunshan. Otwarcie zaplanowano na rok 2022.

Większa zdolność produkcyjna w regionie

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego poprowadził Michael Mei, wiceprezes grupy Hempel w rejonie Północnej Azji. Jak skomentował:

Chiny to rynek, który się szybko rozrasta i będzie się rozrastał w następnych latach. To już nasza druga uroczystość wmurowania kamienia węgielnego w Chinach w tym roku – inwestycje na łączną kwotę 270 mln $ pozwolą nam znacznie zwiększyć zdolność produkcyjną w tym regionie.

Hempel otworzył w Zhangjiagang również centrum badawczo-rozwojowe, które pracować będzie nad innowacyjnymi, przyjaznymi środowisku powłokami. Obecnie firma ma już sieć 15 podobnych ośrodków na całym świecie.

Inwestycja warta 170 mln $

Nowy zakład w Zhangjiagang o łącznej powierzchni ponad 130 000 m2 będzie produkował farby o wysokiej zawartości części stałych, wodorozcieńczalne i przeciwporostowe. W jego budowę koncern zainwestował 170 mln $.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA