REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Hempel
Kolejna podwyżka cen w Hempel

Kolejna podwyżka cen w Hempel (News)

Hempel ogłosił, że po raz kolejny jest zmuszony podnieść ceny swoich produktów. Podwyżki sięgną 10-25% i dotyczyć będą m.in. farb dekoracyjnych oraz morskich.
Rosyjski rynek farb pustoszeje

Rosyjski rynek farb pustoszeje (Artykuł)

Od kilku tygodni donosimy o kolejnych firmach, które w związku z wojną w Ukrainie i nałożonymi na Rosję sankcjami wycofują się z rosyjskiego rynku. Portal Coatings World opublikował materiał, w którym podsumowuje obecną sytuację branży farb w Rosji.
Hempel na stałe wstrzymuje działalność w Rosji

Hempel na stałe wstrzymuje działalność w Rosji (News)

Hempel ogłosił, że zamierza na stałe zawiesić swoją działalność w Rosji. Prezes firmy podał, że w obecnej sytuacji zarząd nie widzi innej możliwości.
Hempel wstrzymuje operacje w Rosji i pomaga Ukrainie

Hempel wstrzymuje operacje w Rosji i pomaga Ukrainie (News)

W związku z wojną na Ukrainie również duński koncern Hempel zainicjował szereg działań, których celem jest m.in. wsparcie pracowników z rodzinami w Ukrainie oraz całej ukraińskiej ludności poprzez pomoc humanitarną. Firma podjęła też decyzję o wstrzymaniu operacji w Rosji.
Wyniki Hempel za rok 2021 lepsze niż zakładano

Wyniki Hempel za rok 2021 lepsze niż zakładano (News)

Dzięki wzrostowi organicznemu oraz dwóm strategicznym przejęciom Hempel w roku 2021 zwiększył przychody ze sprzedaży do 1,8 mld €. Oznacza to wzrost aż o 15,1% w stosunku do roku poprzedniego.
Hempel przejmuje Khimji Ramdas

Hempel przejmuje Khimji Ramdas (News)

Hempel dokonał ważnego przejęcia na rynku produktów dekoracyjnych w Omanie. W jego ręce przeszedł oddział farb Khimji Ramdas LLC.
Hempel upraszcza organizację w firmie

Hempel upraszcza organizację w firmie (News)

Hempel zapowiedział uproszczenie swojej struktury organizacyjnej. Cel? Bliższe relacje z klientami, sprawniejsze działanie i podwojenie sprzedaży do poziomu 3 mld € w ciągu najbliższych czterech lat.
Uroczyste otwarcie Hempel Campus

Uroczyste otwarcie Hempel Campus (News)

Hempel powitał ponad 200 gości na inauguracji swojego nowego obiektu Hempel Campus. Mieści się w nim międzynarodowa siedziba firmy, pomieszczenia biurowe oraz nowoczesne centrum rozwojowo-badawcze.
Strona 1 z 13123»
 REKLAMA