REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IGP Pulvertechnik z serią filmów dla lakierników

IGP Pulvertechnik dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z lakiernikami. Na swoich kanale na platformie YouTube firma publikuje filmy instruktażowe dotyczące malowania.

IGP Pulvertechnik filmy wideo YouTube

Fot. arch. IGP Pulvertechnik

Lakiernicy pracujący z farbami proszkowymi muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami. Otrzymanie perfekcyjnego wykończenia, jakiego oczekuje klient, nie jest łatwe. Dlatego eksperci IGP dzielą się cennymi wskazówkami w formie materiałów wideo.

Krótkie, kilkuminutowe filmy instruktażowe dostępne są w dwóch wersjach językowych – po angielsku i niemiecku. W dotychczas zamieszczonych materiałach specjaliści IGP Pulvertechnik radzą m.in., jak uniknąć odchyleń kolorystycznych, jak zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoża aluminiowego oraz jak uniknąć defektów powłoki. Filmy dostępne są TUTAJ.

IGP Pulvertechnik YouTube

Zachęcamy również do obejrzenia innych filmów na kanale firmy. Wśród nich znajdują się nie tylko materiały w języku angielskim i niemieckim, ale również polskim.

Źródło: IGP

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA