REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Najnowszy raport trendów „vibes” od Axalta CS

Raport trendów „vibes” przygotowywany przez ekspertów Axalta Coating Systems to wyjątkowa publikacja, poświęcona kolorom i efektom farb proszkowych na podłoża metalowe. Pod koniec ubiegłego roku ukazała się nowa odsłona raportu.

vibes raport trendów Axalta CS

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Każde kolejne wydanie raportu Axalty to cenne źródło inspiracji dla projektantów. Eksperci pokazują, w jaki sposób odcień, struktura i jakość powłoki mogą tworzyć niezwykły efekt – w architekturze i innych dziedzinach.

Przyszłość kolorów w jasnych barwach

Aktualne wydanie raportu to już dziesiąta jego odsłona. Jak mówi Sally Put, ekspertka ds. kolorów w Axalta Coating Systems oraz twórczyni i redaktorka publikacji:

W każdym wydaniu raportu trendów „vibes” w istocie uprawiamy swoistą „archeologię kolorów przyszłości”. Ta przyszłość kolorów w dziedzinie architektury i designu jawi się w jasnych barwach i niesie ze sobą dawkę innowacyjności. Powrót do eklektyzmu, wpływy społeczne, wzajemne wpływy starych i młodych pokoleń dają ciekawe zestawienia kolorystyczne, efekty i wykończenia.

W raporcie zaprezentowane zostały cztery nowe motywy: intuition, refuge, core and cavernous. Do każdego z nich stworzono zestaw sześciu odcieni, w sumie więc powstała nowoczesna paleta składająca się z 24 kolorów.

Raport dostępny on-line

Oprócz nowych odcieni zaproponowanych przez ekspertów Axalty w raporcie znalazły się również dwie tablice inspiracji, sięgające do panujących obecnie nastrojów społecznych („moodboard”). W sekcji „designer vibes” oddano zaś głos architektom i projektantom – opowiadają oni, w jaki sposób wykorzystują oni farby proszkowe i ich odcienie, by nadać swoim projektom niepowtarzalny charakter.

Publikację obejrzeć można w formie wirtualnej na stronie Axalta Coating Systems.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA