REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

POiD Building Awards 2021 z patronatem ministerstwa

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zostało Patronem Honorowym pierwszej edycji konkursu POiD Building Awards 2021. To konkurs, w którym wyłaniane są najlepsze rozwiązania z dziedziny stolarki otworowej.

POiD Building Awards 2021Jak podaje organizator konkursu, aprobata ministerstwa to informacja, że konkurs jest inicjatywą transparentną, a przede wszystkim potrzebną na drodze rozwoju przedsiębiorstw branży stolarki otworowej oraz podnoszenia standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

Jakość kluczowym kryterium

W konkursie PoiD Building Awards 2021 oceniane będą nowoczesne rozwiązania stolarki otworowej w kategoriach: okna i drzwi balkonowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne i bramy, fasady oraz automatyka i smart home, wykorzystane w 3 typach obiektów: w budynku indywidualnym, w budynku wielomieszkaniowym i w budynku użyteczności publicznej.

Udział w konkursie wziąć mogą zarówno duże, jak i średnie czy małe przedsiębiorstwa. Kluczowym kryterium jest jakość konkursowych produktów, które zaprezentowane zostaną na gotowych obiektach architektonicznych.

Zapraszamy do udziału

Organizatorzy serdecznie zapraszają do zgłaszania swoich najlepszych realizacji. Można to zrobić już od 1 lutego za pośrednictwem dostępnej on-line aplikacji konkursowej.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA