a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaPOiD Building Awards 2021 z patronatem ministerstwa

POiD Building Awards 2021 z patronatem ministerstwa

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zostało Patronem Honorowym pierwszej edycji konkursu POiD Building Awards 2021. To konkurs, w którym wyłaniane są najlepsze rozwiązania z dziedziny stolarki otworowej.

POiD Building Awards 2021Jak podaje organizator konkursu, aprobata ministerstwa to informacja, że konkurs jest inicjatywą transparentną, a przede wszystkim potrzebną na drodze rozwoju przedsiębiorstw branży stolarki otworowej oraz podnoszenia standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

Jakość kluczowym kryterium

W konkursie PoiD Building Awards 2021 oceniane będą nowoczesne rozwiązania stolarki otworowej w kategoriach: okna i drzwi balkonowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne i bramy, fasady oraz automatyka i smart home, wykorzystane w 3 typach obiektów: w budynku indywidualnym, w budynku wielomieszkaniowym i w budynku użyteczności publicznej.

Udział w konkursie wziąć mogą zarówno duże, jak i średnie czy małe przedsiębiorstwa. Kluczowym kryterium jest jakość konkursowych produktów, które zaprezentowane zostaną na gotowych obiektach architektonicznych.

Zapraszamy do udziału

Organizatorzy serdecznie zapraszają do zgłaszania swoich najlepszych realizacji. Można to zrobić już od 1 lutego za pośrednictwem dostępnej on-line aplikacji konkursowej.