a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAplikacja farb dachowych bez tajemnic

Aplikacja farb dachowych bez tajemnic

Jak przygotować powierzchnię dachu do malowania, jaki system wybrać i jak radzić sobie z najczęstszymi trudnościami w trakcie malowania – tego m.in. będzie można się dowiedzieć w trakcie szkolenia, które odbędzie się w Pionkach na początku marca.

Fot. image4you / pixabay.com

Na swoje kolejne szkolenie, zatytułowane Farby wodne i rozpuszczalnikowe: przygotowanie powierzchni do malowania. Dobór odpowiednich warunków aplikacji, zaprasza firma Bato. Odbędzie się ono 3 marca 2023 w Pionkach, w restauracji Stare Kasyno (ul. Zakładowa 5) w godzinach od 8.00 do 14.00.

Co na szkoleniu?

Jak zapowiada producent, na szkoleniu mowa będzie m.in. o tym, jak przygotować powierzchnię dachu do malowania, jak dobrać system farbiarski i przygotować farby do aplikacji, a także jak poradzić sobie z najczęściej pojawiającymi się w trakcie malowania trudnościami.

Zaprezentowany zostanie również sprzęt malarski firmy GRACO, przybliżona zostanie budowa i charakterystyka techniczno-użytkowa sprzętu aplikacyjnego oraz techniki aplikacji farb. Ponadto uczestnicy będą mogli poćwiczyć technikę aplikacji metodą natrysku hydrodynamicznego na symulatorze.

Jak się zapisać?

Zapisy na szkolenie przyjmowane są poprzez formularz na stronie Bato lub e-mailowo (zgłoszenie przesłać należy na adres szkolenia@bato.pl). Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Koszt udziału to 150 zł netto. W imieniu organizatorów zapraszamy do zapisu, ilość miejsc ograniczona!

Źródło: Bato

Dowiedz się więcej o firmie