REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  PPG Industrial Coatings
LOT wybrał podkłady i lakiery PPG

LOT wybrał podkłady i lakiery PPG (News)

Polskie Linie Lotnicze LOT zaufały koncernowi PPG. Wybrały jego nowy, pełen system lakierniczy, składający się z dwóch podkładów i lakieru nawierzchniowego, do pokrycia czterech swoich samolotów.
Rekordowy wiadukt

Rekordowy wiadukt (Artykuł)

To jeden z najbardziej imponujących obiektów konstrukcyjnych w Europie, pod kilkoma względami rekordowy. Poznaj dumę Francji zabezpieczoną farbami antykorozyjnymi PPG.
Lakiery PPG na samolotach Airbusa

Lakiery PPG na samolotach Airbusa (News)

System lakierniczy PPG Industries został wybrany przez firmę Airbus. Produkty PPG będą od tej pory wykorzystywane przy produkcji nowych samolotów konsorcjum.
Nowa odsłona PPG IdeaScapes

Nowa odsłona PPG IdeaScapes (News)

Koncern PPG odświeżył swoją stronę PPGIdeaScapes.com. Nowa szata graficzna, łatwiejsza nawigacja i większe fotografie mają przyciągnąć architektów i zachęcić ich do wykorzystania produktów PPG w swoich projektach.
Novaguard 810 – nowa farba PPG

Novaguard 810 – nowa farba PPG (News)

PPG wprowadza do sprzedaży nową, wolną od rozpuszczalników farbę Novaguard 810 na zbiorniki do przechowywania oleju, benzyny i chemikaliów.
PPG przejmuje IVC Industrial Coatings

PPG przejmuje IVC Industrial Coatings (News)

Koncern PPG ogłosił, że przejmuje IVC Industrial Coatings – amerykańskiego producenta farb proszkowych i ciekłych do zastosowań przemysłowych.
Bakłażan inspiruje PPG Aerospace

Bakłażan inspiruje PPG Aerospace (Artykuł)

Firma PPG Industries opracowała nowy system powłokowy, który pozwala sterować ciepłem słonecznym docierającym do wnętrza samolotu, obniżając tym samym temperaturę w kabinach pasażerskich. Wzorem dla tej nowej technologii jest niepozorna skórka bakłażana.
Strona PPG IdeaScapes – wiosenne zmiany

Strona PPG IdeaScapes – wiosenne zmiany (News)

Strona internetowa PPG IdeaScapes, na której PPG Industries prezentuje swoje produkty dla architektury, zyskała nową szatę graficzną. Kierując się uwagami użytkowników dokonano także kilku funkcjonalnych udoskonaleń.
Strona 1 z 9123»
 REKLAMA