REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa odsłona PPG IdeaScapes

Koncern PPG odświeżył swoją stronę PPGIdeaScapes.com. Nowa szata graficzna, łatwiejsza nawigacja i większe fotografie mają przyciągnąć architektów i zachęcić ich do wykorzystania produktów PPG w swoich projektach.

PPG IdeaScapesDzięki modyfikacjom, jakie wprowadzono na PPGIdeaScapes.com, architekci i projektanci mogą bez problemu wyszukiwać projekty według produktów, typu budynku czy lokalizacji. Na stronie pojawiły się większe zdjęcia, a już po jednym kliknięciu dostępna jest lista wykorzystanych produktów PPG oraz szczegóły dotyczące projektu. Informacje te można pobrać w formacie PDF.

Jak tłumaczy Glenn T. Miller z PPG, przy tworzeniu swoich projektów architekci często potrzebują sprawdzić, jak poszczególne materiały czy farby będą się prezentowały na rzeczywistych projektach. Obecnie, dzięki przejrzystej i łatwo dostępnej bazie realizacji na PPGIdeaScapes.com, mają taką możliwość.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA