REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Novaguard 810 – nowa farba PPG

PPG wprowadza do sprzedaży nową, wolną od rozpuszczalników farbę Novaguard 810 na zbiorniki do przechowywania oleju, benzyny i chemikaliów.

Novaguard 810 PPG

Fot. arch. PPG

Nowa farba jest wolna od rozpuszczalników, a więc bezpieczna dla personelu i przyjazna środowisku. Ulega szybkiemu sieciowaniu, dzięki czemu malowany obiekt jest wyłączony z użytku tylko przez krótki czas. Gładka, jasna powłoka jest z kolei łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu.

Powłoka może wejść w kontakt z ropą naftową, benzyną, ciężkim olejem napędowym, rozpuszczalnikami i różnymi rodzajami chemikaliów (ksylen i inne związki aromatyczne, soda kaustyczna). Jak mówi Jake Ojeda, manager PPG, tego typu farby muszą być bardzo odporne, a równocześnie łatwe w aplikacji i efektywne. Novaguard 810 spełnia te wymogi.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA