REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona PPG IdeaScapes – wiosenne zmiany

Strona internetowa PPG IdeaScapes, na której PPG Industries prezentuje swoje produkty dla architektury, zyskała nową szatę graficzną. Kierując się uwagami użytkowników dokonano także kilku funkcjonalnych udoskonaleń.

PPG IdeaScapesPPG IdeaScapes to internetowa platforma, która umożliwia architektom i projektantom dostęp do pełnej palety farb architektonicznych, powłok na metale i szkieł PPG, a także do wielu przydatnych narzędzi on-line oraz pomocy edukacyjnych.

Oprócz zmiany szaty graficznej wprowadzono też kilka nowinek funkcjonalnych, tak aby korzystanie ze strony było jeszcze łatwiejsze. Poprawiono między innymi system wyszukiwania w bazie danych technicznych i narzędzi on-line, dodano mega-menu, wtyczki do mediów społecznościowych oraz galerię projektów, gdzie zainteresowani znajdą ponad 500 realizacji powstałych z wykorzystaniem produktów PPG.

Każdy użytkownik strony ma również dostęp do szeregu praktycznych narzędzi, umożliwiających m.in. wizualizację różnych kolorów i aranżacji, a także do bogatej biblioteki materiałów edukacyjnych w formie cyfrowej. Ponadto strona jest przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety i smartfony.

Źródło: PPG Idea Scapes

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA