Rynek FarbGruntoemalia akrylowo-alkidowa na rdzę – ochrona i dekoracja w jednym!

Gruntoemalia akrylowo-alkidowa na rdzę – ochrona i dekoracja w jednym!

Gruntoemalia akrylowo-alkidowa na rdzę, najnowszy produkt marki Polifarb-Łódź Sp. z o.o., to doskonały  sposób na to, aby chronić przed korozją i hamować ją. To jednak nie wszystko – uzyskana w ten sposób powłoka pięknie się prezentuje i stanowi element dekoracyjny.

gruntoemalia-polifarb-lodzNowość w naszej ofercie to rozpuszczalnikowa Gruntoemalia akrylowo-alkidowa na rdzę. Może być stosowana zarówno na nowe podłoże, jak i  do renowacji wcześniej malowanych powłok. Doskonale chroni elementy stalowe i żeliwne eksploatowane w temperaturze od -20°C do +80°C, a okresowo nawet do +100°C! Farba idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie wszelkiego rodzaju konstrukcji, w tym: budowlanych i przemysłowych, maszyn (także rolniczych) oraz ogrodzeń, barierek czy wiat.
Może być stosowana również na podłoża niedoczyszczone z korozji  – bezpośrednio na rdzę !!!

gruntoemalia-farba-na-rdze-polifarbProdukt chroni stopy żelaza dzięki zawartości pigmentu antykorozyjnego, działając na podłoże pasywująco. Farbę można nanosić także na powierzchnie nieoczyszczone z rdzy, a ponieważ zawiera ona dodatki reaktywne, które przekształcają produkty korozji w związki nierozpuszczalne, hamuje ona także jej dalszy rozwój. Gruntoemalia na rdzę pozwala więc nie tylko zapobiegać korozji, ale również aktywnie z nią walczyć.

Otrzymana powłoka wykazuje doskonałą przyczepność. Podczas aplikacji charakteryzuje się dobrym kryciem, a po wyschnięciu jest twarda i zarazem elastyczna, dzięki czemu pracuje razem z podłożem. Świetnie chroni powierzchnię – jest odporna na uderzenia i wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a także niewrażliwa na wilgoć i czynniki atmosferyczne. Szczególną cechą Gruntoemalii akrylowo-alkidowej na rdzę jest bardzo krótki czas wysychania – w 20°C wysycha w 90 min!

Gruntoemalia dostępna jest już w sklepach na terenie całego kraju. Trzy starannie dobrane wielkości opakowań sprawiają, że po produkt mogą sięgnąć zarówno amatorzy (małe opakowania 0,8 l), jak i profesjonalne firmy zajmujące się malowaniem (duże opakowania o pojemności 5 i 10 litrów). Więcej informacji o produkcie na naszej stronie.farba-na-rdze-kolorystyka