REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Przedstawiciele PZPFiK spotkali się w Warszawie

12 kwietnia w Warszawie odbyło się pierwsze warsztatowe spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów. Jego celem było opracowanie „mapy problemowej” zagadnień, którymi Związek zajmie się w najbliższym czasie.

PZPFiK

Fot. arch. PZPFiK

Wydarzenie odbyło się w siedzibie firmy Teknos i wzięli w nim udział przedstawiciele firm Teknos, PPG, Farby Kabe, Śnieżka, Caparol, Tikkurila, Altax, Wacker, Polifarb Łódź i AkzoNobel.

Podczas spotkania powołano do życia zespoły ds. jakości i ds. ochrony zasobów, które przedyskutowały takie inicjatywy jak promowanie i certyfikowanie wysokiej jakości produktów czy program zbiórki opakowań po farbach i klejach. Ponadto powstały dwa kolejne zespoły – ds. legislacji i ds. komunikacji.

Ostatecznie opracowano 18 projektów, które będą realizowane w pierwszej kolejności. Dotyczą one różnych obszarów, m.in. ochrony środowiska, legislacji czy promocji jakości. Jak mówi dyrektor zarządzający PZPFiK, Janusz Naglik:

Bardzo pozytywnie oceniam efekty tego spotkania. Po pierwsze wśród uczestników zbudowaliśmy świadomość możliwości jakie daje wspólne wypracowanie korzystnych dla branży rozwiązań. Po drugie, w toku dyskusji wszyscy zyskaliśmy pewność, że przyjęte do dalszego procedowania projekty są rzeczywistymi priorytetami. Ten warsztat był pierwszy, ale planujemy już kolejne.

Źródło: PZPFiK

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA