REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Teknos
Panele słoneczne na dachu fabryki Teknos

Panele słoneczne na dachu fabryki Teknos (News)

Teknos zainstalował panele słoneczne w swojej fabryce w Rajamäki w Finlandii. Pokrywając część zapotrzebowania na energię, pozwolą one ograniczyć emisję dwutlenku węgla w zakładzie nawet o 15000 kg w ciągu roku.
Prestiżowy hotel w Helsinkach z farbami Teknos

Prestiżowy hotel w Helsinkach z farbami Teknos (Artykuł)

Historyczny budynek w sercu Helsinek, zaprojektowany przez znanego fińskiego architekta Eliela Saarinena, został przekształcony w hotel – Scandic Grand Central. W procesie renowacji wykorzystano farby Teknos.
Teknos zamyka sprzedaż oddziału w Rosji

Teknos zamyka sprzedaż oddziału w Rosji (News)

W konsekwencji zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę wielu producentów farb zawiesiło swoją działalność na rosyjskim rynku. Fiński Teknos podjął decyzję o całkowitym wyjściu z tego rynku – właśnie zamknął proces sprzedaży swojego oddziału.
Teknos raportuje działania CSR w 2021 roku

Teknos raportuje działania CSR w 2021 roku (News)

Teknos opublikował swój niefinansowy raport za rok 2021. Opisuje w nim postępy poczynione w ramach założeń swojego programu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).
Teknos ze złotym medalem EcoVadis

Teknos ze złotym medalem EcoVadis (News)

Teknos otrzymał złoty medal EcoVadis za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju w 2021 roku. Znalazł się tym samym wśród 5% najlepiej ocenionych spośród 90 000 firm z całego świata.
Rosyjski rynek farb pustoszeje

Rosyjski rynek farb pustoszeje (Artykuł)

Od kilku tygodni donosimy o kolejnych firmach, które w związku z wojną w Ukrainie i nałożonymi na Rosję sankcjami wycofują się z rosyjskiego rynku. Portal Coatings World opublikował materiał, w którym podsumowuje obecną sytuację branży farb w Rosji.
Teknos wycofuje się z rosyjskiego rynku

Teknos wycofuje się z rosyjskiego rynku (News)

W konsekwencji wojny w Ukrainie oraz rozwoju sytuacji Grupa Teknos podjęła strategiczną decyzję. Firma przygotowuje plan kontrolowanego wycofania się z rosyjskiego rynku.
Teknos wstrzymuje operacje w Rosji

Teknos wstrzymuje operacje w Rosji (News)

Teknos to kolejna firma z branży farb, która postanowiła zdecydowanie zareagować na wojnę w Ukrainie. Producent podjął decyzję o czasowym zawieszeniu swojej działalności w Rosji.
Strona 1 z 512345
 REKLAMA