REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Szklany dom przyszłości

Czy nowoczesny dom letniskowy w Izbicy nad Zalewem Zegrzyńskim to spełnienie wizji szklanych domów Stefana Żeromskiego? Zapraszamy do obejrzenia 1. odcinka programu „Domy Przyszłości”, realizowanego z udziałem firmy Tikkurila Polska.

Projekt śląskiej pracowni KWK PROMES zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami, które jednak – nieco paradoksalnie – zbliżają go do natury. Jak to możliwe? Co tak nowoczesna bryła może mieć wspólnego z przeszłością, ze sposobem życia naszych przodków? O tym opowiada architekt Michał Lisiński.

Jednym z elementów, które nadają budynkowi naturalny charakter, jest drewniana fasada. Piękna, ale wymagająca odpowiedniej ochrony – i tu z pomocą śpieszą produkty Tikkurili. Wodne impregnaty zabezpieczają, zdobią, a do tego są nieszkodliwe i bezpieczne dla środowiska. Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA