REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Tikkurila Polska
Ognisty kalendarz Profix… i o kalendarzach słów kilka

Ognisty kalendarz Profix… i o kalendarzach słów kilka (Artykuł)

Początek roku to czas, kiedy możemy wybierać spośród wielu firmowych kalendarzy. Przedsiębiorcy prześcigają się w kreatywnych, niebanalnych, przykuwających wzrok projektach… Nietypową propozycję ma dla nas w tym roku również firma Multichem, producent marki Profix.
Tikkurila z nagrodą od Centrum Badań i Certyfikacji

Tikkurila z nagrodą od Centrum Badań i Certyfikacji (News)

Tikkurila otrzymała specjalną nagrodę za produkowanie i promowanie wyrobów przyjaznych środowisku, zgodnych z rygorystycznym oznakowaniem EU-Ecolabel. Uroczyste wręczenie miało miejsce w Warszawie.
3. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila

3. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila (News)

29 maja w Dębicy odbył się tradycyjny bieg na dystansie 10 kilometrów, sponsorowany przez firmę Tikkurila – Dębicka Dziesiątka z Tikkurila. Wydarzenie zorganizowane zostało już po raz trzeci, po raz pierwszy jednak wzięli w nim udział również niepełnosprawni.
Tikkurila Polska i Laur Konsumenta 2016

Tikkurila Polska i Laur Konsumenta 2016 (News)

Tikkurila po raz kolejny została nagrodzona Laurem Konsumenta. Wyróżnienia otrzymała za swoje farby oraz produkty do drewna.

Szklany dom przyszłości (Multimedia, Video)

Czy nowoczesny dom letniskowy w Izbicy nad Zalewem Zegrzyńskim to spełnienie wizji szklanych domów Stefana Żeromskiego? Zapraszamy do obejrzenia 1. odcinka programu „Domy Przyszłości”, realizowanego z udziałem firmy Tikkurila Polska.
Tikkurila Polska – Solidny Pracodawca Roku 2015

Tikkurila Polska – Solidny Pracodawca Roku 2015 (News)

Firma Tikkurila Polska znalazła się wśród firm wyróżnionych tytułem Solidny Pracodawca 2015. Doceniono jej wzorcową politykę personalną oraz doskonałą organizację.
Drugie Warsztaty Małego Majsterkowicza Tikkurila

Drugie Warsztaty Małego Majsterkowicza Tikkurila (News)

Już po raz drugi firma Tikkurila zorganizowała w Dębicy akcję Warsztaty Małego Majsterkowicza. W wiosennej odsłonie wydarzenia najmłodsi mieli okazję wykonać wielkanocne dekoracje.
Weź kolor na warsztat! – szkolenia Tikkurila

Weź kolor na warsztat! – szkolenia Tikkurila (News)

Firma Tikkurila zaprasza na swoje szkolenia w nadchodzącym sezonie. Są to zajęcia skierowane do firm i ekip wykonawczych, dostarczające specjalistycznej wiedzy o produktach oraz technikach malarskich.
Strona 1 z 212
 REKLAMA