a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiTikkurila Polska – Solidny Pracodawca Roku 2015

Tikkurila Polska – Solidny Pracodawca Roku 2015

Firma Tikkurila Polska znalazła się wśród firm wyróżnionych tytułem Solidny Pracodawca 2015. Doceniono jej wzorcową politykę personalną oraz doskonałą organizację.

Tikkurila Polska Solidny Pracodawca 2015

Fot. arch. Tikkurila Polska

Nagrody Solidny Pracodawca Roku przyznawane są m.in. w oparciu o takie kryteria jak przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, system szkoleń i możliwość samorozwoju czy jasna ścieżka kariery. Na tej podstawie Tikkurila Polska znalazła się w gronie wyróżnionych.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Teatrze Palladium w Warszawie. W imieniu firmy statuetkę odebrała Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR. Prezes Tikkurila Polska, Aleksander Truszczyński, skomentował:

Nagroda Solidny Pracodawca Roku jest dla nas ogromnym wyróżnieniem tym bardziej, że firma Tikkurila uzyskała ten tytuł już po raz drugi. Mamy świadomość, że fundamentem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa są kompetentni i zaangażowani pracownicy i to od nich zależą sukcesy firmy w każdym obszarze działania. Doceniamy to i staramy się być dla naszych pracowników jak najlepszym pracodawcą. Zależy nam, aby praca w Tikkurila była dla nich nie tylko sposobem zarabiania na życie, ale także źródłem samorealizacji i satysfakcji. Dziękuję wszystkim pracownikom, dzięki którym osiągamy bardzo dobre wyniki biznesowe i umacniamy naszą pozycję na rynku. Tę nagrodę traktujemy jako docenienie dotychczasowych starań nas wszystkich, ale także jako zobowiązanie do dalszej pracy nad budowaniem relacji pracodawca-pracownicy.

Źródło: Tikkurila Polska