REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila Polska i Laur Konsumenta 2016

Tikkurila po raz kolejny została nagrodzona Laurem Konsumenta. Wyróżnienia otrzymała za swoje farby oraz produkty do drewna.

Tikkurila Polska Laur Konsumenta 2016

Fot. arch. Tikkurila

W Ogólnopolskim Plebiscycie Popularności Produktów i Usług Laur Konsumenta 2016 firma Tikkurila została nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta w kategorii Farby oraz Srebrnym Laurem w kategorii Impregnaty i lakiery do drewna.

Jak podkreśliła Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila, jest to wyróżnienie szczególnie ważne dla firmy, ponieważ przyznawane przez klientów. Opinie konsumentów zbierane były drogą telefoniczną oraz internetową, przy czym w każdej z kategorii zgromadzone musiało być co najmniej 1000 głosów.

Źródło: Tikkurila Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA