REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Weź kolor na warsztat! – szkolenia Tikkurila

Firma Tikkurila zaprasza na swoje szkolenia w nadchodzącym sezonie. Są to zajęcia skierowane do firm i ekip wykonawczych, dostarczające specjalistycznej wiedzy o produktach oraz technikach malarskich.

szkolenia Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Uczestnicy szkoleń mogą liczyć na szereg korzyści. Oprócz tego, że zdobywają cenną wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu aplikacji farb, otrzymują również certyfikat potwierdzający uczestnictwo oraz rekomendację firmy na stronie www.tikkurila.pl w zakładce Wykonawcy. Zagwarantowany jest również nocleg między dniami szkoleniowymi, a każdy kursant otrzymuje w prezencie pakiet upominkowy.

Kursy odbywają się w Centrum Szkoleniowym Tikkurila w Dębicy i są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów Tikkurila Polska. Opłata za szkolenie wynosi 150 zł brutto. Ze szczegółowym programem zapoznać się można na stronie Tikkurili, tam również można zarezerwować miejsce na kursie. Zapraszamy!

Źródło: Tikkurila Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA