a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneDrugie Warsztaty Małego Majsterkowicza Tikkurila

Drugie Warsztaty Małego Majsterkowicza Tikkurila

Już po raz drugi firma Tikkurila zorganizowała w Dębicy akcję Warsztaty Małego Majsterkowicza. W wiosennej odsłonie wydarzenia najmłodsi mieli okazję wykonać wielkanocne dekoracje.

Warsztaty Małego Majsterkowicza

Fot. arch. Tikkurila

Akcja odbyła się, podobnie jak podczas jej jesiennej edycji, w Galerii Raj w Dębicy. Dzieci przyozdobiły kolorowymi farbami drewniane doniczki, a następnie posiały w nich rzeżuchę. Była to nie tylko okazja do rozwinięcia artystycznych i dekoratorskich umiejętności u najmłodszych, ale również ciekawa forma wspólnego spędzenia czasu dla całej rodziny. Jak mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila:

Ogromne zainteresowanie I edycją warsztatów, podczas których wspólnie z dziećmi i rodzicami przygotowywaliśmy karmniki, pokazało nam, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy. Druga edycja to potwierdziła. Takie akcje łączą w sobie wiele pozytywnych elementów; z jednej strony rozwijają zdolności manualne dzieci, pobudzają ich kreatywność, z drugiej strony uczą poczucia obowiązku i odpowiedzialności. Poprzez tak proste i oczywiste zadanie, jakim jest wysianie i codzienna pielęgnacja rzeżuchy pokazujemy najmłodszym, że osiągnięcie efektu wymaga zaangażowania i systematyczności.

Źródło: Tikkurila