REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Drugie Warsztaty Małego Majsterkowicza Tikkurila

Już po raz drugi firma Tikkurila zorganizowała w Dębicy akcję Warsztaty Małego Majsterkowicza. W wiosennej odsłonie wydarzenia najmłodsi mieli okazję wykonać wielkanocne dekoracje.

Warsztaty Małego Majsterkowicza

Fot. arch. Tikkurila

Akcja odbyła się, podobnie jak podczas jej jesiennej edycji, w Galerii Raj w Dębicy. Dzieci przyozdobiły kolorowymi farbami drewniane doniczki, a następnie posiały w nich rzeżuchę. Była to nie tylko okazja do rozwinięcia artystycznych i dekoratorskich umiejętności u najmłodszych, ale również ciekawa forma wspólnego spędzenia czasu dla całej rodziny. Jak mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila:

Ogromne zainteresowanie I edycją warsztatów, podczas których wspólnie z dziećmi i rodzicami przygotowywaliśmy karmniki, pokazało nam, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy. Druga edycja to potwierdziła. Takie akcje łączą w sobie wiele pozytywnych elementów; z jednej strony rozwijają zdolności manualne dzieci, pobudzają ich kreatywność, z drugiej strony uczą poczucia obowiązku i odpowiedzialności. Poprzez tak proste i oczywiste zadanie, jakim jest wysianie i codzienna pielęgnacja rzeżuchy pokazujemy najmłodszym, że osiągnięcie efektu wymaga zaangażowania i systematyczności.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA