a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweTechnologia Koloru w Alicante – zmiany na studiach

Technologia Koloru w Alicante – zmiany na studiach

Wkrótce rusza już czwarta rekrutacja na studia z Technologii Koloru dla Sektora Samochodowego na Uniwersytecie Alicante. W nadchodzącym roku akademickim 2016-2017 uczelnia wprowadza kilka zmian i udoskonaleń.

Technologia Koloru Alicante

Fot. geralt / pixabay.com

Przewidziane zmiany to m.in. ułatwienia dla zawodowców (przy rekrutacji nie będzie wymagany stopień naukowy) oraz niższe opłaty za studia. Prócz tego w nadchodzącym roku w ramach studiów wykorzystywana będzie platforma moodle, a studenci mogą liczyć na staże w nowych miejscach. Wstępna rejestracja trwa do 30 czerwca 2016.

Studia na kierunku Technologia Koloru dla Sektora Samochodowego na uniwersytecie w Alicante zostały uruchomione trzy lata temu. Ich celem jest kompleksowe szkolenie w zakresie technologii koloru z globalnej perspektywy. Studenci skupiają się na badaniu zjawisk fizykochemicznych i optycznych i rozwiązują problemy związane ze stosowaniem pigmentów z efektem specjalnym w różnych dziedzinach przemysłu (z naciskiem na branżę samochodową). Uzupełnieniem zajęć uniwersyteckich jest 300 godzin stażu w jednej z firm partnerskich.

Źródło: european-coatings.com