a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKuchnie Snaidero z lakierami ICA

Kuchnie Snaidero z lakierami ICA

Snaidero, włoski producent mebli kuchennych, rozwija swoją koncepcję „kuchni inteligentnej”. Pomaga jej w tym firma ICA, dostarczając wysokiej jakości lakiery, które gwarantują efektowne i trwałe wykończenie.

kuchnie Snaidero ICA

„Kuchnia inteligentna” to kuchnia atrakcyjna wizualnie, elegancka, a przy tym funkcjonalna i ściśle dostosowana do potrzeb jej użytkownika. Firma Snaidero realizuje tę koncepcję, wykorzystując najwyższej jakości materiały, także wykończeniowe.

Lakiery, jakimi powlekane są meble w „kuchni inteligentnej”, to produkty wodne, o wysokiej zawartości części stałych, przyjazne środowisku. Są one lakierowane w zakładzie w Majano, dostawcą farb jest natomiast włoski producent ICA. Współpraca tych dwóch firm trwa już trzy lata.

Jak mówi Giuliano Veronelli, COO w Snaidero, wykorzystywanie przyjaznych środowisku produktów ICA to nie tylko korzyści dla środowiska i dla bezpieczeństwa pracowników. To również możliwość uzyskania wykończenia o wysokich walorach estetycznych, przyjemnego w dotyku, dostępnego w szerokiej gamie kolorów. Mało tego – oferowane przez ICA wykończenie mikrostrukturalne jest również odporne na zarysowania, środki myjące, produkty spożywcze (także te najbardziej plamiące, jak kawa czy wino).

W najnowszym projekcie kuchni Snaidero na meblach otwartych o aluminiowej strukturze zastosowano wykończenie „cyna”. Jest to nierówna metaliczna powierzchnia lekko w stylu vintage, która nadaje kuchni niepowtarzalny charakter.

kuchnie Snaidero ICA

kuchnie Snaidero

kuchnie Snaidero

Źródło, fot.: ICA