REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kuchnie Snaidero z lakierami ICA

Snaidero, włoski producent mebli kuchennych, rozwija swoją koncepcję „kuchni inteligentnej”. Pomaga jej w tym firma ICA, dostarczając wysokiej jakości lakiery, które gwarantują efektowne i trwałe wykończenie.

kuchnie Snaidero ICA

„Kuchnia inteligentna” to kuchnia atrakcyjna wizualnie, elegancka, a przy tym funkcjonalna i ściśle dostosowana do potrzeb jej użytkownika. Firma Snaidero realizuje tę koncepcję, wykorzystując najwyższej jakości materiały, także wykończeniowe.

Lakiery, jakimi powlekane są meble w „kuchni inteligentnej”, to produkty wodne, o wysokiej zawartości części stałych, przyjazne środowisku. Są one lakierowane w zakładzie w Majano, dostawcą farb jest natomiast włoski producent ICA. Współpraca tych dwóch firm trwa już trzy lata.

Jak mówi Giuliano Veronelli, COO w Snaidero, wykorzystywanie przyjaznych środowisku produktów ICA to nie tylko korzyści dla środowiska i dla bezpieczeństwa pracowników. To również możliwość uzyskania wykończenia o wysokich walorach estetycznych, przyjemnego w dotyku, dostępnego w szerokiej gamie kolorów. Mało tego – oferowane przez ICA wykończenie mikrostrukturalne jest również odporne na zarysowania, środki myjące, produkty spożywcze (także te najbardziej plamiące, jak kawa czy wino).

W najnowszym projekcie kuchni Snaidero na meblach otwartych o aluminiowej strukturze zastosowano wykończenie „cyna”. Jest to nierówna metaliczna powierzchnia lekko w stylu vintage, która nadaje kuchni niepowtarzalny charakter.

kuchnie Snaidero ICA

kuchnie Snaidero

kuchnie Snaidero

Źródło, fot.: ICA

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA