REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy kolorymetr RAL Colorcatch Nano

W ofercie firmy RAL pojawiło się nowe narzędzie – RAL Colorcatch Nano. Umożliwia ono pomiar koloru z niespotykaną dotychczas precyzją.

RAL Colorcatch Nano

Fot. arch. RAL

RAL Colorcatch Nano jako pierwszy kolorymetr jest w stanie mierzyć równocześnie aż do pięciu kolorów. Obraz zostaje powiększony sześciokrotnie, natomiast cienie i zanieczyszczenia na powierzchni zostają odfiltrowane, dzięki czemu uzyskiwana jest niespotykana wcześniej precyzja pomiaru.

Dzięki połączeniu z aplikacją RAL App iCOLOURS na ekranie pojawia się najbliższy mierzonemu odcień z palety RAL. Następnie można dokonać wizualizacji koloru na sfotografowanym obiekcie i przesłać za pośrednictwem e-maila. W ten sposób architekci, malarze, projektanci i producenci mogą pracować szybciej i bardziej efektywnie.

Źródło: RAL

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA