REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Caparol
Grandhotel Petersberg znów piękny z farbami Caparol

Grandhotel Petersberg znów piękny z farbami Caparol (Artykuł)

Słynny, przepięknie położony Steigenberger Grandhotel Petersberg w Niemczech, który gościł cały szereg wybitnych przywódców i osobistości, cztery lata temu przeszedł gruntowny remont. W ramach prac renowacyjnych wykorzystano farby i lakiery marki Caparol.
Jak wybrać farbę na sufit?

Jak wybrać farbę na sufit? (Porady)

Sufit to wizytówka każdego pomieszczenia. Wiele osób zdaje się o tym zapominać, malując sufit źle dobranymi farbami, w sposób daleki od estetycznego. Jak dobrać farbę do sufitu, a także, na co zwracać uwagę podczas zakupu? Zapraszamy do lektury.
Przedstawiciele PZPFiK spotkali się w Warszawie

Przedstawiciele PZPFiK spotkali się w Warszawie (News)

12 kwietnia w Warszawie odbyło się pierwsze warsztatowe spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów. Jego celem było opracowanie „mapy problemowej” zagadnień, którymi Związek zajmie się w najbliższym czasie.
Caparol Polska zaprasza na szkolenia

Caparol Polska zaprasza na szkolenia (News)

Caparol Polska zaprasza na organizowane w tym roku szkolenia. W najbliższym czasie odbędą się zajęcia dotyczące produktów z linii HISTOLITH.
Otwarto centrum szkoleniowe Caparol Polska

Otwarto centrum szkoleniowe Caparol Polska (News)

Na początku września w Żłobnicy otwarte zostało nowe centrum szkoleniowe Caparol Polska. To kolejna inwestycja firmy w gminie Kleszczów.
Zabawa i nauka z farbami Caparol

Zabawa i nauka z farbami Caparol (News)

W ramach dwutygodniowego projektu „Topacz Miasto Dzieci” stworzono sztuczne miasteczko, gdzie dzieci mogły poznać wartość ludzkiej pracy i nauczyć się gospodarować pieniędzmi. Ale nie tylko – w ramach zaznajamiania się z różnymi zawodami poznały także podstawy pracy malarza. Farby do tej połączonej z nauką zabawy dostarczyła firma Caparol.
Caparol Polska partnerem festiwalu Polikultura

Caparol Polska partnerem festiwalu Polikultura (News)

W ramach drugiej edycji Festiwalu Polikultura w dniach 19 maja – 2 czerwca 2014 na krakowskim Zabłociu powstał barwny mural zatytułowany „Tolerancja”. Autorem projektu jest młody artysta Sebastian Bożek, zaś farby do wykonania projektu dostarczyła firma Caparol Polska.
Moja Fasada – aplikacja firmy Caparol

Moja Fasada – aplikacja firmy Caparol (News)

Wybór koloru fasady i dopasowanie do niego kolorystycznie innych elementów budynku bywa nie lada problemem. Jeśli nie mamy pod ręką profesjonalnego projektanta lub kogoś z doskonałym wyczuciem koloru, warto skorzystać z aplikacji Moja Fasada firmy Caparol.
Strona 1 z 212
 REKLAMA