REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Fasada w barwach Mistrzów Świata

Pewien malarz, Guido Feuerpeil, w nietypowy sposób uczcił zwycięstwo niemieckiej drużyny w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Na znak radości jego ekipa pokryła niewielki budynek farbami w narodowych kolorach Niemiec.

fasada CaparolZakład, czy raczej obietnica złożona przez Feuerpeila pod wpływem kilku piw podczas oglądania jednego z mundialowych meczy stała się początkiem tego niezwykłego projektu. Po sześciu godzinach pracy należący do Petera Feuerpeila budynek został pokryty czarną, czerwoną i złotą farbą Muresko marki Caparol – i natychmiast zwrócił na siebie uwagę mediów. To się nazywa radość ze zwycięstwa!

Źródło: Caparol, fot. Damian Morcinek / arch. Caparol

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA