a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiTrendy według STO – pobaw się teksturą!

Trendy według STO – pobaw się teksturą!

W sezonie 2014/2015 STO zaprasza nie tylko do zabaw odcieniami farb, ale i teksturą. Różne efekty, wzory i faktury to podstawa trzech zaproponowanych przez producenta koncepcji wystroju – industrialnego Loftu, radosnego Atelier i swojskiego Country House.

STO

Fot. arch. STO

W nowym sezonie STO prezentuje kolekcję Design Collection Interior 14|15, a w niej 12 nowych tekstur i 33 modne odcienie. Powstały zestaw daje mnóstwo możliwości, a żeby się wśród nich nie zagubić, producent proponuje trzy główne motywy – styl przemysłowy, artystyczny i rustykalny.

Loft – przemysłowy urok

Styl industrialny, który w wystroju wnętrz pojawił się 60 lat temu i w tamtych czasach wydawał się dość dziwaczny, dziś święci triumfy popularności. Nagie betonowe ściany, powierzchnie wyglądające jakby zżerała je rdza czy efekty metaliczne nadają wnętrzu charakterystyczną atmosferę. Przemysłowy klimat ma swój urok! Paleta Loft z kolekcji Design Collection Interior 14|15 z odcieniami i teksturami imitującymi metale i beton z pewnością pozwoli uzyskać surowy industrialny klimat w naszym domu.

Betonowe szarości i akcenty metaliczne – oto styl industrialny! Fot. arch. STO

A może efekt rdzy na ścianie? Fot. arch. STO

Atelier – radość tworzenia

Jeśli szukasz przeciwieństwa monotonii i subtelności, kolekcja Atelier to coś dla ciebie. Jej motto to „Im głośniej tym lepiej”. Intensywne, radosne odcienie, fantazyjne wzory i barwne wykończenia w stylu retro ożywią każde wnętrze. Ale Atelier to wyzwanie – czy odważysz się na eksperymenty? Jeśli tak, STO podsuwa ci całą paletę odcieni, tekstur i wzorów – przecinające się linie, paski, kropki, plamy… Daj się ponieść artystycznej fantazji!

Kolorowo, twórczo, radośnie – jak w atelier. Fot. arch. STO

Przecinające się linie to częsty motyw kolekcji Atelier. Fot. arch. STO

Country House – w harmonii z naturą

Wygodnie, ale nie staromodnie. Styl rustykalny, ale w wersji odświeżonej. Country House to odpowiedź zarówno na ludzkie dążenie do kontaktu z naturą, jak i potrzebę oryginalności. Myślisz, że wiejski urok kłóci się z nowoczesnym designem? STO udowadnia, że nic bardziej mylnego. I proponuje swoje ekologiczne produkty StoCalce. Dzięki nim stworzysz wygodne wnętrze przywodzące na myśl piękno natury.

Styl wiejski nie musi być staromodny! Fot. arch. STO

Nowoczesny styl rustykalny to przytulne wnętrza wypełnione ciepłymi odcieniami i naturalnymi materiałami. Fot. arch. STO

Wraz z tymi trzema koncepcjami STO przygotował kilka kolorystycznych zestawów, które można oczywiście dowolnie mieszać i łączyć. To ty decydujesz, który kolor będzie u ciebie podstawowym, w jaki sposób go dopełnisz i zaakcentujesz.

Więcej informacji na stronie STO oraz w broszurze.

Źródło: STO