REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hydro-PU XSpray – wygodne malowanie natryskowe

Nowa linia Hydro-PU XSpray od firmy Brillux kompatybilna z technologią natryskową XVLP została okrzyknięta farbiarską rewolucją. Jest przyjazna środowisku, wygodniejsza niż pędzel i wałek i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Hydro-PU XSpray

Fot. arch. Brillux

To, że farba wodorozcieńczalna z powodzeniem może być aplikowana natryskowo, Brillux udowodnił już linią Hydro-PU Spray. Teraz na rynek wprowadzone zostały nowe, udoskonalone farby Hydro-PU XSpray. Można je aplikować przy użyciu technologii XVLP (EXtra Volume Low Pressure), która odbywa się przy niższym ciśnieniu i przy objętości powietrza większej o 60% niż w przypadku tradycyjnych metod. Dzięki temu uzyskujemy o 30% lepszą atomizację farby, a co za tym idzie – powłokę bez wad.

Czysta oszczędność czasu

Technologia XVLP jest również wygodna i szybka. Oszczędność czasu, jaką oferuje, Brillux ilustruje przykładem: załóżmy, że zamierzamy pomalować z obu stron drzwi. W przypadku użycia pędzla lub wałka potrzebujemy ok. 2 minut na przygotowanie podłoża i 45 minut na nanoszenie farby – to w sumie 47 minut. Jeżeli zaś zastosujemy Hydro-PU XSpray z technologią XVLP, przygotowanie zajmie nam 4, a malowanie 8 minut, więc cała operacja potrwa zaledwie 12 minut. To o ponad pół godziny mniej!

Fot. arch. Brillux

Niezwykłe wykończenie

Farby Hydro-PU Xspray są wodorozcieńczalne, dlatego są również bezwonne, nie zawierają szkodliwych związków organicznych i spełniają wymagania dotyczące emisji LZO. Nanoszone metodą XVLP zapewniają świetne krycie i wytrzymałość, można je stosować nawet na wrażliwych podłożach. Producent zapewnia, że uzyskane wykończenie porównać można tylko z powłokami nanoszonymi technologią Airless lub Aircoat. Zresztą… zobaczcie sami.

Brillux proponuje system dwuwarstwowy do zastosowań wewnętrznych – podkład Hydro-PU XSpray Filler 2220 i powłokę nawierzchniową Hydro-PU XSpray 2288. Zainteresowanych zapraszamy na stronę Lackrevolution oraz do kontaktu z polskimi dystrybutorami produktów Brillux.

Źródło: Brillux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA